Ubi me politička korektnost, a tako bih vam rado ***** majku - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

dess

Ubi me politička korektnost, a tako bih vam rado ***** majku

Oceni ovaj blog
To je to. Razmišljam dugo kako prodrmati stvari. Ljudi u osnovi ne reaguju, ali kad im se najebete majke-o da. Problem ekonomije jeste u tome što nismo bogovi. Jednostavno, ne možete da budete sami sebi dovoljni, pa morate da stupite u interakciju sa drugim ljudima. Stvarno morate. Koliko god da ste sjajan pronalazač, koliko god se trudili čitavog života da ne zavisite od drugih-zavisite. Morate nekom da prodate taj patent, morate da platite račune. Vi prenosite jasnu poruku: kupi bre to, kupi od mene, hoću pare.

http://www.milkogrmusa.com/2011/02/u...-tako-bih.html

Pošalji "Ubi me politička korektnost, a tako bih vam rado ***** majku" na Facebook Pošalji "Ubi me politička korektnost, a tako bih vam rado ***** majku" na Google Pošalji "Ubi me politička korektnost, a tako bih vam rado ***** majku" na My Yahoo! Pošalji "Ubi me politička korektnost, a tako bih vam rado ***** majku" na Live Pošalji "Ubi me politička korektnost, a tako bih vam rado ***** majku" na MySpace Pošalji "Ubi me politička korektnost, a tako bih vam rado ***** majku" na Twitter Pošalji "Ubi me politička korektnost, a tako bih vam rado ***** majku" na Digg Pošalji "Ubi me politička korektnost, a tako bih vam rado ***** majku" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    "kupi od mene, hoću pare." ... tad ulaziš u spiralu nadnice i tropa si za sva vremena .... " i kad tad ti se najeb-u majke-o da "....jedva su te dočekali ....
  2. gost 198065 (avatar)
    Ovo bih da proširim mimo ekonomije.

Žalosno je društvo u kojem slobodnomislećem čoveku postaje imperativ je.bati nekom majku. Sestru, oca, šta god; i nemajući ama baš nikakve želje ulaziti s dotičnim u istu interakciju.Štaviše.

Ono, je.banje bi trebalo bit ličnim afinitetima pokrenuta stvar; pitanje slabina, krvi i kičme.

Ne kletva; i ne posredno.

Ali kastrati koji su pisali civilizacijske zakone za drukčije i ne znaju - a da se ne unerede.

Uškopljenički izmet je osnova političke korektnosti.
  3. dess (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    "kupi od mene, hoću pare." ... tad ulaziš u spiralu nadnice i tropa si za sva vremena .... " i kad tad ti se najeb-u majke-o da "....jedva su te dočekali ....
    ma zaiebacu ja njih
  4. dess (avatar)
    Citat Original postavio Valkyriur
    Ovo bih da proširim mimo ekonomije.

Žalosno je društvo u kojem slobodnomislećem čoveku postaje imperativ je.bati nekom majku. Sestru, oca, šta god; i nemajući ama baš nikakve želje ulaziti s dotičnim u istu interakciju.Štaviše.

Ono, je.banje bi trebalo bit ličnim afinitetima pokrenuta stvar; pitanje slabina, krvi i kičme.

Ne kletva; i ne posredno.

Ali kastrati koji su pisali civilizacijske zakone za drukčije i ne znaju - a da se ne unerede.

Uškopljenički izmet je osnova političke korektnosti.
    okej, ti si za iebanje, ili sta?
  5. gost 198065 (avatar)
    Itekako, ebote.

Oli si ti za mentalno izdr.kavanje?

Ako će te usrećit [I]takođe[/I], neka vala. Živ bio. :mrgreen:
  6. dess (avatar)
    to mi kaži

Nisam, ja sam romantik i, uopšte uzev, fino čeljade

I sad bi ti da me kvariš tim svojim ponudama