KAKISTOKRATIJA ili duhovni genocid nad sopstvenim narodom - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

KAKISTOKRATIJA ili duhovni genocid nad sopstvenim narodom

Oceni ovaj blog
<" Snažan je utisak da se iza ”kreativnog tima originalnih koncepta” tih gadosti zapravo krije jedna ružna namera. Okupljeni su oko plana da se deponijom ljudskog otpada s Balkana dokrajče intelektulno, emotivno i moralno narod kojem pripadaju. ">

http://www.blic.rs/Komentar/En-Passant/237031/Kakistokratija

O čemu zapravo ovaj čovek piše , te šta hoće da nam kaže ?

Pošalji "KAKISTOKRATIJA ili duhovni genocid nad sopstvenim narodom" na Facebook Pošalji "KAKISTOKRATIJA ili duhovni genocid nad sopstvenim narodom" na Google Pošalji "KAKISTOKRATIJA ili duhovni genocid nad sopstvenim narodom" na My Yahoo! Pošalji "KAKISTOKRATIJA ili duhovni genocid nad sopstvenim narodom" na Live Pošalji "KAKISTOKRATIJA ili duhovni genocid nad sopstvenim narodom" na MySpace Pošalji "KAKISTOKRATIJA ili duhovni genocid nad sopstvenim narodom" na Twitter Pošalji "KAKISTOKRATIJA ili duhovni genocid nad sopstvenim narodom" na Digg Pošalji "KAKISTOKRATIJA ili duhovni genocid nad sopstvenim narodom" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    O porazu kume.......svih vrednosti običnog čoveka....ne bilo kakvog čoveka već običnog srpskog čoveka
  2. 123loncar (avatar)
    Da! Da!
  3. mari47 (avatar)
    Kako ja često posegnem za Andrićem, pa ću i sada:
    U kriznim vremenima pametan ćuti, budala progovori
    a fukara se obogati.
    ...
    Kume moj, sve je to rasprodaja ideala po sniženim cenama.
    Ako se slažeš?
  4. zxy (avatar)
    Beznadežno ..... i opasno po život.....Ipak... može da se desi da kad se stigne na samo dno da se tad uvidi kakvo je to zlo.Naročito mladi,koji će na svojoj koži osetiti sve to,oni će , mislim .poželeti nešto drugo.I početi da se bore za sebe ....jer pametni su i lepi bre.U njih ja verujem i nadam se ...jer drukčije i ne može,od dna gde ćeš niže
  5. 123loncar (avatar)
    Da , opasno po život !
  6. 123loncar (avatar)