I opet sneg...i malo nežnosti

I opet sneg...Više mi se smučio i kaput i šubarica i zimska obuća...Ali kada pogledam kroz prozor i vidim ovaj lepi sneg,probudi se nežnost i samo poželim da sam sa tobom ,mili moj...Da šetamo,da se ljubimo dok pahulje padaju po nama i tope se na toplim usnama...Da se grudvamo,pravimo slike u snegu,svratimo u neki cafe na vruć voćni caj...A onda u nasu sobicu...goli,pripijeni..prepuštamo se zeljama tela...Nedostajes mi jutros i jedva čekam da te vidim i dodirnem...Ljubim te,volim te,želim te,nežnosti moja...






enna-razno-2-dirks-album-Liebe-cute2-ceca-Asian-coffee-heart-cute-Love-Pozdravi-showing-love-lesbian-hearts-JF-test-Goodnitemorningday-my-album-Lana-hi-dear-diafora-Love-pics-hot-CORAZONES-MY-NEW-FLOWERS-loris-images-MISSSS-coffee-you-and-me
 
Nadjoh na netu...



Budjenje:
"Jao sreco, dodji da vidish, sneg, vidi kako je lepo, aaaaa bash je romantichno"
"Jeste dusho, vidi kako je sve belo"

Ispred zgrade:
"Jao bre jeebem ti sneg smrdljivi, smrzli mi se prsti, ajd' ti zeno malo izgrebi ovo sa shoferke"
"E u picku materinu, mokre mi noge, ebala te shoferka, evo ti chisti je sam"
"E sad mrsh na autobus, pa idi na posao"




Stvarno je malo preterao ovaj sneg,sad cu ja da prizovem prolece,ali bolje ne ja,prosle godine sam ga toliko cekala,stavljala tresnjice na profil,visibabe...doslo je mozda tek negde u julu...tako da ove godine samo cutim i strpljivo cekam...
 

Back
Top