Zaključajte fajlove i foldere

Ceo tekst na mom blogu


Svi mi na svojim računarima držimo fajlove koje bi smo najradije sakrili od tuđih pogleda. BIlo da se radi o finansijskim dokumentima, ličnoj prepisci ili možda fotografijama sa neprikladnim sadržajem, njihovi vlasnici ne bi želeli da ih neko drugi vidi. U poslovnom okruženju, gde jedan računar koristi samo jedan korisnik, to je relativno lako ostvarivo korišćenjem zaštićenog pristupa Windowsu. Međutim, u kućnom okruženju, kada jedan računar najčešće koristi cela porodica, to je malo teže izvodljivo.

80871863kb2.jpg



Ceo tekst na mom blogu :bye:
 
што се мене тиче ја на свом рачунару већ дуже време осим нешто прашине и саксије са зумбулом не држим ништа
а да кријем датотеке (ако сте на то мислили са фајловима) немам од кога - живим сам и све што и откуцам преко тастера иде право у виртуалан свет где ионако о мени свако све зна, и кад искључим рачунар кажем "ћирибу-ћириба" и за трен нестанем и ја, а и ај-пи адреса, а та је тако и тако сваки пут нека друга ;)
али као што рекох то се само мене тиче.
него да питам: дал' ви можда овај сеф продајете пошто га на блогу рекламирате :)

:bye:
 

Back
Top