KAKO JE ROĐENA SLOBODA

Jesi si siguran Lončar da je ova baš sloboda, ono jest izgleda slobodna...:bye:
Mora da jeste ako je Evina ćerka :ok::D
Sad će kuma to da presudi i objasni začas ( jedna ili druga zašta imaš dve jedna uvek u rezervi :hahaha:)
A možda i Tol,ona je umetnica
 
Poslednja izmena:
zxy;bt130154:
Jesi si siguran Lončar da je ova baš slobodna tj. za slobodnu .....slobodu.
Mora da jeste ako je Evina ćerka :ok::D
Sad će kuma to da presudi i objasni začas ( jedna ili druga zašta imaš dve jedna uvek u rezervi :hahaha:)
A možda i Tol,ona je umetnica

Nema kum rezerve...obe smo u prvoj postavi, je li tako kume?
A Eve što se tiče, udesila nas je za svagda sa svojom slobodom:manikir:
 
Malce ste pogrešili...Eva je bila paćenica..uzorna zenka namenjena da sluša...pokorna..da mužjak može da dominira..
Lilith je bila opasnica...buntovnica, ravnopravna...slobodna..nezaustavljiva...to nije Bogu odgovarali...da ženka dominira...pa je završila..kako već...jel--

Sloboda peva dušom...( ne ona komunistička floskula..osvajanje slobode)....znanje je sloboda...a ja sam sretna u osvajanju onoga sto nemam... :heart: :cmok2:
 
LJILJA MMM;bt130164:
Možda zato što se život oslobadja iz utrobe ženine :manikir:
Kume.....samo smo nas dvoje ovde ozbiljni......i radni.....ovo sve ostalo kume je raspušćeno i zapušćeno ....prednjači jači pol da ne imenujem pojedince :manikir:
Sloboda mi oduvek zagonetna
a od nje još više žena
ovde je tajna zamršena
ne idu baš jedna uz drugu njih dve
al znaće to bolje kume
one su dobre kćeri Evine
 
Tol;bt130171:
Malce ste pogrešili...Eva je bila paćenica..uzorna zenka namenjena da sluša...pokorna..da mužjak može da dominira..
Lilith je bila opasnica...buntovnica, ravnopravna...slobodna..nezaustavljiva...to nije Bogu odgovarali...da ženka dominira...pa je završila..kako već...jel--

Sloboda peva dušom...( ne ona komunistička floskula..osvajanje slobode)....znanje je sloboda...a ja sam sretna u osvajanju onoga sto nemam... :heart: :cmok2:
Koga ona slušala
slušala djavola
a Lilit, e i ona danas puno dece ima
bore se vešto za slobodu
al samo njima :hahaha:
 

Back
Top