KAKO JE ROĐENA SLOBODA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

KAKO JE ROĐENA SLOBODA

Oceni ovaj blog
Posvećeno pramajci Evi !

Uploaded with ImageShack.us

Pošalji "KAKO JE ROĐENA SLOBODA" na Facebook Pošalji "KAKO JE ROĐENA SLOBODA" na Google Pošalji "KAKO JE ROĐENA SLOBODA" na My Yahoo! Pošalji "KAKO JE ROĐENA SLOBODA" na Live Pošalji "KAKO JE ROĐENA SLOBODA" na MySpace Pošalji "KAKO JE ROĐENA SLOBODA" na Twitter Pošalji "KAKO JE ROĐENA SLOBODA" na Digg Pošalji "KAKO JE ROĐENA SLOBODA" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Jesi si siguran Lončar da je ova baš sloboda, ono jest izgleda slobodna...
    Mora da jeste ako je Evina ćerka
    Sad će kuma to da presudi i objasni začas ( jedna ili druga zašta imaš dve jedna uvek u rezervi )
    A možda i Tol,ona je umetnica
    Ažurirano 19.02.2011. u 19:47, autor: zxy
  2. mari47 (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Jesi si siguran Lončar da je ova baš slobodna tj. za slobodnu .....slobodu.
    Mora da jeste ako je Evina ćerka
    Sad će kuma to da presudi i objasni začas ( jedna ili druga zašta imaš dve jedna uvek u rezervi )
    A možda i Tol,ona je umetnica
    Nema kum rezerve...obe smo u prvoj postavi, je li tako kume?
    A Eve što se tiče, udesila nas je za svagda sa svojom slobodom
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Možda zato što se život oslobadja iz utrobe ženine
    Kume.....samo smo nas dvoje ovde ozbiljni......i radni.....ovo sve ostalo kume je raspušćeno i zapušćeno ....prednjači jači pol da ne imenujem pojedince
  4. Tol (avatar)
    Malce ste pogrešili...Eva je bila paćenica..uzorna zenka namenjena da sluša...pokorna..da mužjak može da dominira..
    Lilith je bila opasnica...buntovnica, ravnopravna...slobodna..nezaustavljiva...to nije Bogu odgovarali...da ženka dominira...pa je završila..kako već...jel--

Sloboda peva dušom...( ne ona komunistička floskula..osvajanje slobode)....znanje je sloboda...a ja sam sretna u osvajanju onoga sto nemam...
  5. zxy (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Možda zato što se život oslobadja iz utrobe ženine
    Kume.....samo smo nas dvoje ovde ozbiljni......i radni.....ovo sve ostalo kume je raspušćeno i zapušćeno ....prednjači jači pol da ne imenujem pojedince
    Sloboda mi oduvek zagonetna
    a od nje još više žena
    ovde je tajna zamršena
    ne idu baš jedna uz drugu njih dve
    al znaće to bolje kume
    one su dobre kćeri Evine
  6. zxy (avatar)
    Citat Original postavio Tol
    Malce ste pogrešili...Eva je bila paćenica..uzorna zenka namenjena da sluša...pokorna..da mužjak može da dominira..
    Lilith je bila opasnica...buntovnica, ravnopravna...slobodna..nezaustavljiva...to nije Bogu odgovarali...da ženka dominira...pa je završila..kako već...jel--

Sloboda peva dušom...( ne ona komunistička floskula..osvajanje slobode)....znanje je sloboda...a ja sam sretna u osvajanju onoga sto nemam...
    Koga ona slušala
    slušala djavola
    a Lilit, e i ona danas puno dece ima
    bore se vešto za slobodu
    al samo njima