XX-4 - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

XX-4

Oceni ovaj blog

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    ovo je 3:3

um......razum......beskraj......muški rod
    bit....prvobit....besmrtnost........ženski rod

dakle......nerešeno kume, kao što i treba da bude jer jedno bez drugog ne može, jedno sa drugim mora i može ali mora naučiti kako

Ovo je samo moje brzopotezno zapažanje......sigurna sam da si ti hteo nešto sasvim drugo reći..... al' ja ipak da kažem šta imam.....pa žensko sam
  2. zxy (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    ovo je 3:3

um......razum......beskraj......muški rod
    bit....prvobit....besmrtnost........ženski rod

dakle......nerešeno kume, kao što i treba da bude jer jedno bez drugog ne može, jedno sa drugim mora i može ali mora naučiti kako

Ovo je samo moje brzopotezno zapažanje......sigurna sam da si ti hteo nešto sasvim drugo reći..... al' ja ipak da kažem šta imam.....pa žensko sam
    E ovo bi i Solomon prihvatio.Tim pre što je od kume.
    Nego da kažem ja koju reč.....reč,da nije reč.Na početku beše reč
    Povlačim reč
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Kumeeeeeeeee
    Će kažeš šta je svaki XX.......pa da polegamo........il da legamo bez tih saznanja a uz utvrdjivanje već naučenih......
  4. capljara (avatar)
    Monah???
    Ažurirano 17.02.2011. u 22:58, autor: capljara
  5. sofija06 (avatar)
    Upravo tako. Hvala za ovaj post.
  6. 123loncar (avatar)
    ...jeste žensko ... i moć u njoj ... nesmem da kažem ubićeme , ali sve knjige postanka tvrde da je prvorođeno žena ( prvobit ) i u njoj je ugrađena evolutivna besmrtnost .... ona obnavlja život i odlučuje o mnogo čemu .... ovo nije džentlmenski gest , već gospostveno objavljivanje objektivnih istina .... pa ko spozna znaće .... Pozdrav ! Kumo opaka si ( mislim : a be moćna i vešta žena ) !
  7. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ...jeste žensko ... i moć u njoj ... nesmem da kažem ubićeme , ali sve knjige postanka tvrde da je prvorođeno žena ( prvobit ) i u njoj je ugrađena evolutivna besmrtnost .... ona obnavlja život i odlučuje o mnogo čemu .... ovo nije džentlmenski gest , već gospostveno objavljivanje objektivnih istina .... pa ko spozna znaće .... Pozdrav ! Kumo opaka si ( mislim : a be moćna i vešta žena ) !
    hahahahaah
    fala kume.....moćna je svaka žena koja stvara a ne razara jer je to njena, kako i ti reče, osnovna moć i funkcija. Stvaranje života, lepe reči, osmeha, ljubavi, briga o dragima....ali ne može sama.....zato postoji muški rod.....čisto radi ravnoteže
    Šalim se malo.....znaš ti šta sam htela reći

kume moj......batali knjige.....beše li ti vetar a?
  8. 123loncar (avatar)
    ...beše ... a ništa nereče za odslikavanje teksta . a.a.a.a.a. bre .... juriš kros odgonetanja .....a.a.a. Pozdrav !
  9. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ...beše ... a ništa nereče za odslikavanje teksta . a.a.a.a.a. bre .... juriš kros odgonetanja .....a.a.a. Pozdrav !
    Jao kume izvini.......ja se skoncentrisala na tekst.....divno je oslikavanje....
    A vetar......nedostaje ......priupitaj ga da se vrne bar po nekad....
  10. 123loncar (avatar)
    ...