XX-1 - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

XX-1

Oceni ovaj blog
Na nebu vatra .
U vodi kosmati žar .
Na zemlji prelepi sjaj .
Svi vide, a onaj
što zna da nije,
on zna,
šta jeste i štaje.
On zna,
od koga je,
za koga je,
i dokle je .

Pošalji "XX-1" na Facebook Pošalji "XX-1" na Google Pošalji "XX-1" na My Yahoo! Pošalji "XX-1" na Live Pošalji "XX-1" na MySpace Pošalji "XX-1" na Twitter Pošalji "XX-1" na Digg Pošalji "XX-1" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Uh,pesma ti je baš zagonetna
    al slutim šta je i ja
  2. LJILJA MMM (avatar)
    Kumeeeee......ova ti zagonetka lepa, al' sam umorna jako.....a mi kađeš o čemu se radi a?
  3. Say it right (avatar)
    Nebo nije granica
  4. mari47 (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Kumeeeee......ova ti zagonetka lepa, al' sam umorna jako.....a mi kađeš o čemu se radi a?
    Ja nisam umorna kume, al nešto ne kapiram...sve mi liči
    na alhemiju...iz ničeg nešto
    Ma, gde i da razumem, trenutno čitam Junga i njegovm razmimolaženju sa Frojdom....
  5. 123loncar (avatar)
    .. pa nekako je višesmisleno ... da pođemo od sunca i života koje ono rađa ... pa kad to malo promućkamo postajemo na našem nebu sunce .... pa tako svetleći / oduhovljeni /postajemo razumni i spoznatljivi - pa kažu posle da smo kao nešto mudri .... dakle svud je i u svemu je spoznaja koja nas čini mudrima ... posle nje nema ništa ; sem buda svesti !
    ... tako nekako - a važno da je početak klupčeta dat / sad svak može da odmotava , namotava , prede , štrika ... i opet treba da dođe do mudrosti i buda svesti ....