Gimnazije...

Gimnazijalci kada se raspustate,ovo pitanje vazi pre svega za maturante?Naime u mojoj skoli je proglaseno da se mi tj maturanti raspustamo 29.05 sto je 7 dana kasnije nego druge gimnazije,a isto kad i strucne skole koje imaju praksu...Ovo je naravno medju buducim studentima izazvalo veliku guzvu,jer nedelju dana nekom moze mnogo da znaci zbog pripreme za prijemni;nas direktor i njegovo lojalno osoblje tvrdi da imamo dovoljan broj casova ali da nam fale radni dani:rolleyes:nisam sigurna kako to,ali svacega se u poslednje vreme mozes naslusati...I jos nam je receno na pitanje kako se ostale gimnazije u Srbiji raspustaju ranije,i kako oni vode ekskurziju kao radne dane receno nam je da su ostale gimnazije nadoknadile dane na kojima su bili na ekskurziji,i da zato sto maltretiramo pozrtvovano osoblje i direktora necemo imati poslednji skolski cas-tj da ce nam ga ukinuti-zabraniti.Da ne duzim vise,interesuje me kada se maturanti ostalih gimnazija raspustaju i da li su nadoknadili 5 dana-od ekskurzija?Hvala:)
 

Back
Top