LOPUŽE,LOPINE,LOPOVI - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

aleksandar v

LOPUŽE,LOPINE,LOPOVI

Oceni ovaj blog
Dulić za sajt dao 25.000 evra
30. januar 2011. | 12:47 -> 10:05
Broj komentara: 312
Pošaljite komentar

Komentari Hronološki Preporučeni Nepreporučeni
Jesam li ja lud ili su u toku veceri update-ovali site? Pre dva sata je bio drugaciji. Ili mi se cini?
(Potic Dusan, 31. januar 2011 20:32)
# Link komentara
Preporučujem (+2)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
OCISTIMO SRBIJU....ali od LOPOVA
(ekolog, 31. januar 2011 19:23)
# Link komentara
Preporučujem (+5)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
Da li je moguce da je za obican site u flash-u dato toliko novca, a da se onaj ko ga je pravio nije setio ni title tag da postavi, nego je u njemu ostalo "website"? Strasno, ali sta nas ovde jos moze iznenaditi.
(Potic Dusan, 31. januar 2011 17:51)
# Link komentara
Preporučujem (0)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
Pogledajte ovo, ako vec niste
Covek je za oko sat vremena napravio nesto slicno

[link]/

Tuga sta reci - ali neces jos dugo *********!
(xyz, 31. januar 2011 16:36)
# Link komentara
Preporučujem (+2)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
Zanima me da li bi ovaj rumeni bio tako galantan da su njegove pare u pitanju?
(Natasa, 31. januar 2011 13:05)
# Link komentara
Preporučujem (+7)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
Ima se, moze se
(Sir Ob, 31. januar 2011 12:22)
# Link komentara
Preporučujem (+3)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
jos ce se ispostaviti da je podizvodjac radova na sajtu njegova firma (gde je on naravno preneo upravljacka prava na drugoga...) uzas kakav prevarant i foler.
(Lazar, 31. januar 2011 10:10)
# Link komentara
Preporučujem (+14)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
Nikada ne komentarisem vesti ali ovo je vrhunac. Jos jedan dokaz da na pozicijama koje su od drzavne vaznosti treba da se nalaze ljudi koji imaju dokazano iskustvo da su profesionalci u datoj oblasti. Mislim gospodin je dao 25.000 evra "nasih poreza" nekome da mu napravi sajt za te pare, a ocigledno nije obavesten o "trenutnoj" situaciji da mu se u zemlji nalaze petoclane porodice koje mesec pokusavaju da prezive sa 25.000 dinara. Sramota gospodo...
(Vlada, 31. januar 2011 08:35)
# Link komentara
Preporučujem (+19)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
Ovaj sajt ne vredi ni 250e. Bar kako sada izgleda. Na prvoj strani o gumama, grafikon potpiasan kao reciklirani i ne reciklirani papir. Mnogo gresaka. OVO JE PLAČKA, i neko se DOBRO TALIO na ovom poslu. Princip IMT-a.

IMAL MENE TUNA.
(novobecejac, 31. januar 2011 08:35)
# Link komentara
Vaš glas je zabeležen - hvala na trudu.
Evo jos jednom za sve koji misle da je cena i ovaj posao OK i za sve koji brane Dulica.

- Laz je da je bilo vecih ponuda.
[link]

- Ceo ugovor:
[link]
(Programer, 31. januar 2011 08:22)
# Link komentara
Preporučujem (+13)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
Sa ovim plusićima i minusima tačno se vidi koliki je procenat onih koji podržavaju vladu i pojedine ministre (a koji posećuju portal B92) ... nekih 3%. Tako da je situacija, za njih, nepovoljna. Nepovratno.
(RealPlayer, 31. januar 2011 00:33)
# Link komentara
Preporučujem (+18)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
SirOliver...Dulic

(61A8, 31. januar 2011 00:19)
# Link komentara
Preporučujem (+22)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
Nekako mi se čini da nije dovoljno platio. Da nije u pitanju samo prva rata?
] ĆAOS
(as, 30. januar 2011 23:48)
# Link komentara
Preporučujem (+3)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
Ovde na linku mozete da pogledate da sajt nije ozbiljno uradjen jer nema kljucne reci za pretragu a nema ni meta podatke pretrage
[link]

Na ovom linku imate rezultat akcije ocistimo Srbiju a nazalost moja zivotna sredina
[link]

Foto falerija moje zivotne sredine, nadam se da ce Gospodin Ministar da pogleda
[link]
(Milinko, 30. januar 2011 23:03)
# Link komentara
Preporučujem (+5)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
informacija za one koji tvrde da Joomla i ostali slobodni CMS nisu mogli biti upotrebljeni: GPL ne znaci da finalni proizvod mora da bude besplatan, nego da mora da bude SLOBODAN, dakle open source. Izradu, distribuiranje, dokumentaciju, obuku itd mozes da naplatis koliko hoces.
(Keke, 30. januar 2011 22:57)
# Link komentara
Preporučujem (+11)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
Ja sam u joomla-i, sto je CMS, radio sajtove za 400e. Neka mi se javi javi g. Dulic, uradicu mu za 1400e, pa pola meni pola njemu i svi zadovoljni. Salu na stranu, kada nekoga uhvate u steti on "nadrlja" i razvede se. Kada ce njega i njemu slicne da "razvedu" od politike da nam bar malo bude bolje.
(Niki, 30. januar 2011 22:30)
# Link komentara
Preporučujem (+28)
Ne preporučujem (-6)
Šta je ovo
kada ce neko zavrsiti u zatvoru za izvrseno krivicno delo?
(sai baba, 30. januar 2011 22:26)
# Link komentara
Preporučujem (+27)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
Tako ti je to kad se ortoped zaglibi u CMS...
(abakus, 30. januar 2011 21:22)
# Link komentara
Preporučujem (+22)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
Ministar Dulic treba da ucini isto sto i ministar u ostavci Milosavljevic.
(Ja, 30. januar 2011 21:18)
# Link komentara
Preporučujem (+26)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
Ovo ipak neće biti običan web sajt... Sajt će mnogo koristiti lokalnim samoupravama i javnim preduzećima. Kada vidimo koristi od toga sajta, cena od 25.000 zaista nije tako strašna. Ne sumnjam da Oliver zna sta radi.
(Lady D, 29. januar 2011 15:40)
# Link komentara
Preporučujem (+8)
Ne preporučujem (-448)
Šta je ovo
Moram da napomenem da je Oliver jedan od najvrednijih ministara u vladi, najviše se trudi od svih predhodnika zajedno. Setimo se akcije "Očistimo Srbiju"... Ovaj sajt će raspolagati podacima o svim deponijama u Srbiji, što je veliki napredak za životnu sredinu.
(Vojvodjanka, 29. januar 2011 16:02)
# Link komentara
Preporučujem (+11)
Ne preporučujem (-411)
Šta je ovo
Napokon se na političkoj sceni pojavio ministar koji je energičan i preduzimljiv, a usput i u toku sa vremenom. Nema aktivnijeg ministarstva od njegovog.Kamo sreće što nemamo više takvih.
(Građanin, 29. januar 2011 15:42)
# Link komentara
Preporučujem (+8)
Ne preporučujem (-382)
Šta je ovo
Klasičan naručeni članak. Pa Oliver Dulić je objektivno najbolji ministar u oblasti zaštite životne sredine koga je Srbija ikad imala. Hajde navedite mi nekog ranijeg ministra, neku njegovu akciju...
(Jovana, 29. januar 2011 14:54)
# Link komentara
Preporučujem (+7)
Ne preporučujem (-363)
Šta je ovo

---…--

četiri najnepreporučenija komentara...

simptomatično.
(BWA, 30. januar 2011 21:11)
# Link komentara
Preporučujem (+29)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
Kao sto u tekstu (ne racunajuci naslov) pise, ipak se radi o usluzi izrade web portala.
A sta ako u uslugu spada i nabavka hardver-a? Ja licno ne bi postavio portal (ministarstva -ej) na neki tamo server...
Komentari tipa web-site kosta maximalnih 5000 evra... hm. Pogledajte koliko kosta samo jedan server.
Nasa firma koristi servere koji kostaju oko 6-7000 evra komad, a imamo ih 9. Dobro nije web portal nego je malo ozbiljnije...
Pa za odrzavanje SAP sistema placamo 25000 evra godisnje + majkrosoft podrska... i haj...

Po vama web dizajnerima google "web stranica" kosta 35 evra jel?.

Naravno da potpunu istinu necemo nikad saznati. Ovaj clanak mi je vise senzacija.
To se vidi po komentarima.

P.S. Ajd lupajte sad taj minus nek prsti.
(primergy, 30. januar 2011 20:46)
# Link komentara
Preporučujem (+3)
Ne preporučujem (-48)
Šta je ovo
Iskreno neznam sta mi je smesnije,naziv za ministarstvo ili nosilac funkcije "ministar".
Definitivno da kinta nije nikako smesna i definitivno pripada hard S/M varijanti
(milentije, 30. januar 2011 20:20)
# Link komentara
Preporučujem (+10)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
Koji su ovo nesrecnici koji ovako azurno komentarisu, brane Dulica i sve nas ostale prave budalama? Ko njih placa (eto zasto kosta ko sto kosta , tj. 25000 evrica)....
(mirko, 30. januar 2011 20:17)
# Link komentara
Preporučujem (+26)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
Da li im je ista firma radila i softver za izbore? Baš me zanima koliko su to platili? Ima li neki srpski Wikileaks da to objavi?
(chikanski, 30. januar 2011 20:01)
# Link komentara
Preporučujem (+21)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
Jasno je da je sajt neobicno skupo placen za ono sto mu je namena. Pogotovu kad u Srbiji treba voditi racuna o svakom dinaru da ne kazem euru.
Ipak iz daleka gledano cini mi se da vidim ono sto mi zovemo pattern.
Ako posle ovog napada Mladjan Dinkic otovori neku fabriku u Subotici smatracu da sam poceo da shvatam politiku :-)
(Marko, 30. januar 2011 19:32)
# Link komentara
Preporučujem (+10)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo

Pošalji "LOPUŽE,LOPINE,LOPOVI" na Facebook Pošalji "LOPUŽE,LOPINE,LOPOVI" na Google Pošalji "LOPUŽE,LOPINE,LOPOVI" na My Yahoo! Pošalji "LOPUŽE,LOPINE,LOPOVI" na Live Pošalji "LOPUŽE,LOPINE,LOPOVI" na MySpace Pošalji "LOPUŽE,LOPINE,LOPOVI" na Twitter Pošalji "LOPUŽE,LOPINE,LOPOVI" na Digg Pošalji "LOPUŽE,LOPINE,LOPOVI" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari