Portret bez (s)rama

On: Da li si za neobavezan sex ?
Ona: Ne !
On: Kajaces se, barem pokusaj, ne znas sta propustas. Odakle si ?
Ona: Odavde !
On: Pa gde je to ?
Ona: Na planeti Zemlji a gde bi bila, sa Venere nisam jer ne verujem u pricu da su muskarci sa Marsa a zene sa Venere.
On: Ok ! Koliko godina imas ?
Ona: 30.
On: A sta ti to znaci ?
Ona: Pa, 30-to
On: Znaci rodjena si 1930?
Ona: Tako nekako ako se ne cita izmedju redova!
On: Znaci ti si ofucana babuskara?
Ona: Upravo tako, stigose me godine a od snage ostade samo stap kojim mlatim prolaznike koji merkaju moju torbicu. No, mudra sam, ne dam se lako prevariti. Namirisem lazove i lopove na kilometar !
On: A kako izgledas bako, opisi mi se...
Ona: Pa tesko je opisati, treba videti jer reci nisu tako jake kao vizuelni utisak. Ali ajde pokusacu…ruzna sam kao nadgrobni spomenik, sepam, jurim decu svojim pomocnim stapom jer me zafrkavaju. Da sam u periodu groteskne umetnosti bila bi muza velikim slikarima.
On: Znaci ozbiljno ugrozena matora babuskara pa jos i muzara! Moze li malo da te smiri obdareni muskarac?
Ona: Pa kako i ne bi bila ugrozena kada sam zena pa jos i baba. Danju sam kuci u mraku a nocu izlazim da bi plasila klosare-lopove i tako pomazem policiji…i oni imaju dusu, neka malo odmore ! Ne brini za smirivanje, torbica puna lekova !
On: A sta radis ?
Ona: Upravo kucam! A ti?
On: Da li babuskara ima nekog da je voli ?
Ona: Imam sve samo ne znam na sta konkretno ciljas ?
On: Mislim da li si udata?
Ona: Da, eto i mene moze neko da voli. A ti ?
On: Ma jesam ali nisam zadovoljan…znas vec !Ponekad nam treba avantura sa strane ! Jesi li za hot cisto da se opustimo. Daj mi msn pa da ukljucimo webcam.
Ona: Ne znam ja nista a nisam znala da postoje avanture sa strane ili u centru. No, baka te savetuje da odes do supruge malo, udostoji je lepe reci pa cete oboje biti opusteni, ostalo dolazi samo po sebi. Ljubav je zakon !!!!
On: Ok, moram da idem jer se zena probudila.
Ona: Ok ! Puuu, ala te uhvatila panika…Pozdravi je !
On: Ma zajebana je!
Ona: Aha…nije ona zajebana nego volis da se uvlacis u tudju postelju a njoj zamazujes oci!
On: Prestani da me uznemiravas ! Mars dzukelo!

;)
 

Back
Top