....da li ste nekad šetali noću po snegu? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

divilac

....da li ste nekad šetali noću po snegu?

Oceni ovaj blog
...da li ste nekad šetali noću po snegu?Ja da.Upravo,...
Koračaš napred, noge ti upadaju svaki put kao prvi,...i vešto to rade kao da i ih učio. Na isti način leva, kao i desna,...Zastaneš li malo duže, imaš utisak da će te ovde zavejati, prekriti, i nema teeeeee,....Kako bi to fino bilo, al misliš, šta ako se smrznem,...I kao da je to bitno, kad te već nema,.....A to nema još nije došlo a ima brine,....pa se onda izvučeš iz te snežine i ideš dalje,....Vidiš neku svetiljku, pa kažeš, to je svetionik na Farosu,...i ideš da vidiš, da neki brod nije zavejan u snegu,...kad ono, nije,...A nije ni svetionik na Farosu do obična ulična svetiljka,...i nju sneg hoće da zaveje a svetlost ne da,....Ko metlom tera ga od sebe,....i gledaš te silne pahulje koje se prepliću i trepere kao roj belih pčela koji uživa da ga slikaju,....
Počneš da brojiš,....ne možeš izbrojati,....puno toga,...Misliš, ima više od hiljadu, kad ću izbrojati stići a ni brojati mi baš nije zadovoljstvo,....kao da nemam pametnijh stvari od brojanja snegova,.....svašta,...
U puno toga bude još lepog,...samo kad gledaš, ali ne tako da ne vidiš, no da glasno gledaš,....ne tiho,....tiho se žmuri,....a možeš i ćutati, ali ćuti se kad čekaš,.....

Pošalji "....da li ste nekad šetali noću po snegu?" na Facebook Pošalji "....da li ste nekad šetali noću po snegu?" na Google Pošalji "....da li ste nekad šetali noću po snegu?" na My Yahoo! Pošalji "....da li ste nekad šetali noću po snegu?" na Live Pošalji "....da li ste nekad šetali noću po snegu?" na MySpace Pošalji "....da li ste nekad šetali noću po snegu?" na Twitter Pošalji "....da li ste nekad šetali noću po snegu?" na Digg Pošalji "....da li ste nekad šetali noću po snegu?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. divilac (avatar)
    ...fali mi jedno S,.....kao da si ih učio,..... a možda ima i viška,...ali, za pola dva noću,...lapsusi se opravdavaju,....ko to vidi, ko to zna,...niko nije kriv,...ko je živ,....hahahaha
    Ažurirano 23.01.2011. u 01:33, autor: divilac
  2. bud@ (avatar)
    Ej! Zziv si Divilac, ne verujem da te Bog tome mozze vishe osvestiti od tebe samog.
    Neznam jel patish vishe od visibe koja ima shansu tek kada bude okopnilo?
    (ako da!, chudan smo mi klub)
  3. Egreta27 (avatar)
    ....da li ste nekad šetali noću po snegu?

Da. Sinoc. Jedva sam izasla iz topline doma, ali zato ostah 4h...divno. Napravih i nekoliko fotki. Mada ni blizu, ljepoti uzivo...

Hvala ti na ovom blogu za podsjecanje.
  4. DUNJA W (avatar)
    Jesam,nocas...Potpuno sama,a falio mi je NEko...Od setnje po snegu jos su lepsi poljupci dok sneg pada
  5. divilac (avatar)
    Citat Original postavio DUNJA W
    Jesam,nocas...Potpuno sama,a falio mi je NEko...Od setnje po snegu jos su lepsi poljupci dok sneg pada

.....pošto takva iskustva nemam, ostaje da ti verujem,.....