Krešete li se sa strane? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

dess

Krešete li se sa strane?

Oceni ovaj blog
To je interesantna dilema. Dakle, da preciziramo situaciju:

U emotivnoj ste vezi koja vam je sasvim ok. Prema tome, niste sami, niste u lošoj vezi, naprotiv: sve je cakum-pakum, koliko to može da bude u nekom uobičajenom smislu. Partner/ka vam je interesantan/interesantna, duhovit/a..ma bla bla, super vam je veza, a vi valjda najbolje znate kakva veza vam je super.

A onda vam se pojavljuje varijanta da opalite nešto sa strane. Ili da budete opaljeni.

Pošalji "Krešete li se sa strane?" na Facebook Pošalji "Krešete li se sa strane?" na Google Pošalji "Krešete li se sa strane?" na My Yahoo! Pošalji "Krešete li se sa strane?" na Live Pošalji "Krešete li se sa strane?" na MySpace Pošalji "Krešete li se sa strane?" na Twitter Pošalji "Krešete li se sa strane?" na Digg Pošalji "Krešete li se sa strane?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. tehduduk (avatar)
    po nekim statistikama: sa strane se vise krese na selu, vise varaju inteligentni muskarci i usamljene zene
  2. dess (avatar)
    Citat Original postavio tehduduk
    po nekim statistikama: sa strane se vise krese na selu, vise varaju inteligentni muskarci i usamljene zene
    Zanimljivo..
  3. dess (avatar)
    Citat Original postavio Bankok
    tacan komentar.
    Nisam baš siguran da je tačna ta analiza, iako je interesantna Naime, malo mi je nelogično sljedeće: inteligentan muškarac, pod uslovom da je u kvalitetnoj vezi, teško da će se odlučiti za varanje, upravo zato što je svjestan da kratkotrajno zadovoljstvo nije vrijedno mučnine koju izaziva osjećaj nakon varanja osobe sa kojom je u vezi, a prema njoj gaji iskrenu emociju..na kraju krajeva, veliko je pitanje da li bi on uopšte i ulazio u bilo kakvu avanturu i mimo toga, valjda mu ova sa kojom je u vezi svakodnevno oduzima energiju potrebnu za te stvari..
  4. gost 43599 (avatar)
    Varanje je stvar karaktera i svesne odluke! A osobe koje misle da je u vezi sve super a varaju, pa...verovatno nisu iskusili bolje od toga sto imaju...pa se iz straha grcevito drze toga, ne bi li i to malo izgubili...bez rizika nema dobitka...
    Bolje i sam nego u losem, pogresnom drustvu!
    Za statistike te vrste ne marim uopste....svako bira svoj put....

Inace, blogovi su ti super! :D
    Ažurirano 22.03.2011. u 20:31, autor: gost 43599
  5. dess (avatar)
    Dakle, ti si vjerna, a? Čestitam

Hvala ti
  6. gost 43599 (avatar)
    Pa nemam koga da varam...:lol: just kidding...:p

:)
  7. dess (avatar)
    trebaju ti onda dvojica-jednog da nađeš, i jednog da varaš ovog kog si našla
  8. gost 43599 (avatar)
    Trebaju mi petorica...posto to sto trazim, ne mogu naci u jednom...:lol:
  9. dess (avatar)
    bogtemazo, ala si nezasita
  10. gost 43599 (avatar)
    Ma ja sam ti od onih sto mogu biti verni do smrti i posle nje, kad mi se neko podvuce pod kozu...:aha: :roll:
  11. dess (avatar)
    neko ce morati dobro da se krije ako te bude varao
  12. gost 43599 (avatar)
    Aham...kad mi se podvuce pod kozu svaki trag mogu da ispratim..dal njuhom, sluhom, vidom...:P Ko da su mi ugradili chip za pronalazenje varalica...:lol:
  13. Tol (avatar)
    ZAvisi od zrelosti "kresača i potencijalnog kresanog".. Ukoliko je veza zadovoljavajuća i donosi mir ,satisfakciju po većinu kriterijuma nije baš razumno uskakati u rizik radi "svrbećeg libida"- većinom samo iluzije koju kreira naša fantazija.
    Da li svaka provokacija treba da završi penetracijom? To onda nije nešto u redu sa osobom koja proganja strast i požudu trenutka ...mrtva trka sa strahom od starenja i prolaznosti.
  14. dess (avatar)
    Citat Original postavio Tol
    ZAvisi od zrelosti "kresača i potencijalnog kresanog".. Ukoliko je veza zadovoljavajuća i donosi mir ,satisfakciju po većinu kriterijuma nije baš razumno uskakati u rizik radi "svrbećeg libida"- većinom samo iluzije koju kreira naša fantazija.
    Da li svaka provokacija treba da završi penetracijom? To onda nije nešto u redu sa osobom koja proganja strast i požudu trenutka ...mrtva trka sa strahom od starenja i prolaznosti.
    a provokacije, same po sebi, mogu da budu itekako ok, a?