Двери против Екрема - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Калуђер

Двери против Екрема

Oceni ovaj blog
Али кад обожавам Србију. Па не стварно. Па шта може тако да ме насмеје но [B][URL="http://standard.rs/vesti/36-politika/6398-novo-u-srbiji-hoe-li-dveriq-izai-sa-svojom-listom-na-izbore.html"]текстови[/URL][/B] по новинама из Србију. Пајз сад, каже:

[INDENT]"Prema rečima dvojice [B]intelektualaca[/B] koji su želeli da ostanu [B]anonimni[/B], same „Dveri" neće postati politička stranka u pravom smislu te reči,"[/INDENT]

Анонимни интелектуалци!?
Јели бре, де се добија потврда за тако што. Па у Дверима, очигледно.
И чуј ти њима трипа: интелектуалци. Шта, немају рецимо, анонимне поштене трговце, или рецимо анонимне зидаре. Тако што очигледно не узгајају. То све сами суви интелектуалци чињеница зналци.

И сад да видимо шта ће да раде ти интелектуалци:[INDENT]" Posebna pažnja biće posvećena identitetskoj i kulturnoj politici, gde će veoma oštro biti oporezovani „nedostojni sadržaji" u srpskim medijima poput rialiti programa i sličnih format."[/INDENT]

Па пази кад не могу да верујем. [B]Двери против Екрема[/B]. Јеботе какви луђаци ... оћу рећи интелектуалци. Страшне су то ствари.

Не, стварно нисам хтео да се смарам са детаљима читавог текста ал ево ово сам само још издвојио за крај [INDENT]"Ali, ako neko razmišlja o mogućim iznenađenjima i novim licima na političkoj sceni - možda će imati o čemu da razmišlja."[/INDENT]

Ма аман заман каква нова лица, па није то мамутска серија па сад да се уводе нова лица. Па мож увести 1000 нових лица ал џаба кад ти је устројство серије (партије, певачког друштва, групе грађана) исто.

Само још једна приватна партија/фан клуб у Србију и ништа више од тога

ПС Ал ај још и ово. [B][URL="http://standard.rs/vesti/36-politika/6332-otvoreno-pismo-dveri-aleksandru-tijaniu-otvorite-javni-servis-za-predstavnike-istinske-elite-.html"]Писали Двери Тијанићу[/URL][/B].
А мен било досадно па написо коментар на њихову писанију.
Еве га:

Пре неки дан сам, игром случајa, преко Скајпа, нако у позадини чуо мали дијалог из какве серије која се врти по ТеВеу у Србији. Мали део тог дијалога ћу вам пренети јер ми одлично пасује као евентулани Тијанићев одговор на кукањаву ових сморова из Двери:

„ па видите, данас сам нешто заузет, ал ето сутра између 12 и пола 2 би могли да дођете да ме пољубите у дупе“.

Па пази кад не могу да верујем шта људи пишу и чиме се баве. Чуј ти њима приче, они пишу Тијанићу, моле цвиле кмече да их пусти бар пола сата на ТеВе. Беж те бре Мишеви ни за десте нисте а не за ТеВе. На ТеВе иду људи који имају јаја, муда. Капирате ли ви то. А не неки Црквени мишеви који би се борили против Марионетске вледе молбама, саопштењима и моооого јаким писанија.

Већ оно замишљам Вука Драшковића 11. марта 91` како ситну књигу Вучелићу пише:

„Драги Вучела,

ево седим у ове касне сате ове прохладне мартовске ноћи, па ти ситну књигу пишем, па све ко велим оћу да те питам, бил ти мене, оно мало, на ТеВе код тебе пустиа, да и ја коју речем сиротињи раји.
Ја би оно право био добар ем надасве примерен и неб правио белаја. Повео би и оног мог Комненића, он је право културан, повазда носа ону хоризонталну кравату, и право би ти лепо, нако све скупа, стајали у кадру. Ал ето, ако те он смета, ја га нећу водити. Само реци.

Искрено твој

Вучко“

И тако ... мало музике ... [video=youtube;NqgQK9BI_Eg]http://www.youtube.com/watch?v=NqgQK9BI_Eg[/video]

Pošalji "Двери против Екрема" na Facebook Pošalji "Двери против Екрема" na Google Pošalji "Двери против Екрема" na My Yahoo! Pošalji "Двери против Екрема" na Live Pošalji "Двери против Екрема" na MySpace Pošalji "Двери против Екрема" na Twitter Pošalji "Двери против Екрема" na Digg Pošalji "Двери против Екрема" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    ...па лепо богами Калуђер .... штаћеш, екремизација српштине ... још само да је обрежу, ови што праве ове националне мухамеданске ујдурме .... све потаман ...
    Ažurirano 22.01.2011. u 21:54, autor: Калуђер (Ћирилизовано)
  2. TUTU (avatar)
    На ТеВе иду људи који имају јаја, муда. Капирате ли ви то. А не неки Црквени мишеви који би се борили против Марионетске вледе молбама, саопштењима и моооого јаким писанија.

Мозес ли да набројис... рецимо.. ЈЕДНОГ?
    Ал да није бивси власник бивсе телевизије Палма .
    Ažurirano 22.01.2011. u 21:54, autor: Калуђер (Ћирилизовано)
  3. Калуђер (avatar)
    [QUOTE=TUTU;bt126198]Мозес ли да набројис... рецимо.. ЈЕДНОГ?
    Ал да није бивси власник бивсе телевизије Палма .[/QUOTE] Да наравно. Чедомир Јовановић на пример, Беба Поповић, Бранкица са У92 ...

Дакле сви они које свакодневно гледаш на ТеВеу, дакле они који су се изборили да владају Србијом.
    Ažurirano 22.01.2011. u 22:03, autor: Калуђер
  4. coviax1 (avatar)
    Pao sneg i sve ZABELELO.Čedica se smrzo-nisu ga mogli uterati unutra...:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf: