FALIS MI,FALIS....

Falis mi,falis vise nego zivot,
falis mi,falis ne znam da li znas
sta cu ja bez tebe
samo jos da tonem i da propadam...





Pesma govori ono sto bih ti sapnula ja...Mnogo mi nedostajes da, nekada,prosto boli...Nedostaju mi obicni razgovori,da se naslonim na tebe i cutim,da mi pricas sta ti se desava ovih dana,da me milujes,da me ljubis,da te osetim svuda u sebi...Sve mi nedostaje i rastanak mi je skroz besmislen kada shvatim koliko je zivot kratak i ''prolazan kao tren'',a mi gubimo vreme cekajuci da se desi nesto spektakularno...
Drzim telefon u rukama,okrecem ga obrcem,pritisnem tvoje ime u imeniku,broj se pojavi i poziv krece....ja ga prekinem pre nego sto ti zazvoni telefon...I kazem:"Ma sigurno mu smetas,ko zna s kim je bice mu neprijatno sto ga zoves,ne radi to...Da hoce on bi pozvao...''Mada znam da si rekao da si uvek tu za mene i da te mogu zvati kad god zazelim...
Onda otkucam poruku,kao sinoc kada si mi mnogo nedostajao...pa je ne posaljem i izbrisem je....
Na odmoru sam i mastam kako bi bilo lepo otici u onu nasu sobicu,nas krevet i uzivati...Probuditi se sa pogledom na tebe...Zaspati kraj tebe...Mastam,a onda se trgnem i shvatim da nema vise...NIKADA...i ta me rec uzasne i zaboli mnogo....
Oprosti sto me jos uvek boli,oprosti sto te jos uvek volim i zelim...Oprosti sto jos uvek sanjam da sam TVOJA...




24l6c76.jpg
 
Hvala vam svima,Ljiljo,Mari,Zxy...Ovo pisem radi sebe,nekako mi ovo dodje kao ventil za tugu...Ali mi je drago da ste bili ovde bar na trenutak....
Mary,iako ne umes da tesis prijale su mi tvoje reci...Utehu moram da nadjem sama...Lili,slusam sada tvoju pesmu...
Zxy,ne verujem da ce ikada vise doci....

Ljubim vas....
 

Back
Top