MOJA MOLITVA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

MOJA MOLITVA

Oceni ovaj blog
Hristose rodi se !

Sine Božji , oprosti mi grhe što počinih
tašt i ohol - u neznanju
i bolesti sujete i ega mojega.
Daj mi od svetlosti i mudrosti svoje :
da svaki dan praštam
dužnicima svojim
kao što ti oprosti meni ;
da ljubim svakoga trena
bližnje - sve od ljudskoga i živoga roda,
kao što ti ljubiš u sve sate va vjekove ;
učini da poniženi i tužni
budu vazdignuti i veseli
mojim delima;
Da tašti i oholi

Uljude se mojim činjenjima ;
Učini da: razum , čovekoljublje i mudroljublje
budu moje nebo , sa kog će sunce čovečnosti
da sija i svetli u svim mojim danima.

Vaistinu rodi se !

Pošalji "MOJA MOLITVA" na Facebook Pošalji "MOJA MOLITVA" na Google Pošalji "MOJA MOLITVA" na My Yahoo! Pošalji "MOJA MOLITVA" na Live Pošalji "MOJA MOLITVA" na MySpace Pošalji "MOJA MOLITVA" na Twitter Pošalji "MOJA MOLITVA" na Digg Pošalji "MOJA MOLITVA" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. DUNJA W (avatar)
    Amin!

Srecan Bozic...
  2. Tijara (avatar)
    Vaistinu rodi se. Sretan Bozic Loncar,zdravlja,srece i ljubavi tebi i tvojoj porodici zelim
  3. 123loncar (avatar)
    Hvala !
    Želim Vama i vašima puno zdravlja i dobrog raspoloženja ! Srećan Božić!
  4. mari47 (avatar)
    Lončar, pridružujem se tvojoj molitvi,
    toplo, nežno i iskreno napisanoj.
    Vaistinu se rodi.
    Tebi zagrljaj.
  5. LJILJA MMM (avatar)
    Vaistinu se rodi
    želim da ti se želje ispune
    Svako dobro prijatelju
    Ažurirano 07.01.2011. u 20:01, autor: LJILJA MMM
  6. 123loncar (avatar)
    ....Hvala lepe Gospe moje, život je divan svama ....evo stare pesme za sve nas :

7. gipsyteacher (avatar)
    SAZNALA SAM JUTROS DA SAM PREVARENA I BOG NEKA MI OPROSTI OSETILA SAM JAKU ZELJU ZA OSVETOM, A ONDA SAM PROCITALA OVU PORUKU I SMIRILA SE. POMESALA SU MI SE OSECANJA RAZOCARANOSTI,TUGE,BESA,BESPOMOCNOSTI, ALI OSVETA BI ME NAPRAVILA NJIMA SLICNIM, OPROSTILA SAM IM I OCISTILA SVOJE SRCE, UOSTALOM KO SAM JA DA SUDIM, JA CU SE BRINUTI ZA SVOJU DUSU, A ONI NEKA SE BRINU ZA NJIHOVU.
  8. NeshaDeBeli (avatar)
    Amin!!!
  9. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio gipsyteacher
    SAZNALA SAM JUTROS DA SAM PREVARENA I BOG NEKA MI OPROSTI OSETILA SAM JAKU ZELJU ZA OSVETOM, A ONDA SAM PROCITALA OVU PORUKU I SMIRILA SE. POMESALA SU MI SE OSECANJA RAZOCARANOSTI,TUGE,BESA,BESPOMOCNOSTI, ALI OSVETA BI ME NAPRAVILA NJIMA SLICNIM, OPROSTILA SAM IM I OCISTILA SVOJE SRCE, UOSTALOM KO SAM JA DA SUDIM, JA CU SE BRINUTI ZA SVOJU DUSU, A ONI NEKA SE BRINU ZA NJIHOVU.
    ... koja slučajnost , ja sam pročitao nešto i pala mi je ova molitvena poruka napamet ...pogledam nije svakidašnja i rekoh sebi postaviću je -- kako se kaže ono , blagi su dani .. i eto tebi je blagougodno pomogla , da doneseš životno važne odluke .. mislim da si donela ispravnu odluku....Pozdrav !