Na Božić sama... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

DUNJA W

Na Božić sama...

Oceni ovaj blog
Božic je,a ja sama... i sinoć na Badnje veče i danas...Deca su kod oca,kao i svake godine,a ON,moja ljubav...ko zna s kim...Ni poruke na ovaj sveti dan...Stižu sms poruke sa svih strana od rodbine i prijatelja,zvone telefoni,fiksni i mobilni,svi čestitaju i raduju se prazniku...Ali nema NJega...Znam da je kraj,ali mogao je bar čestitati,u ime vremena koje smo proveli zajedno...

Moram se navikavati na samoću,jutros sam to sebi izgovorila naglas kada su deca otišla...Oni rastu,i treba da krenu svojim putevima,da žive svoje živote...Sada sam sama za praznike,ali će doći dani kada ću biti sama stalno i moram se privikavati na to...Dodjem u ovaj virtuelni svet gde me razgale srodne duše,i onda uz muziku i njih lakše prebrodim teške časove i dan proleti...

Neću vas više mučiti ovim tužnim pričama,evo moje čestitke za sve vas:

Zelim onima koji su izgubili veru i nadu, da je ponovo pronadju...

Onima koji vole, zelim da vole jos i vise...

Onima koji su izgubili ljubav, da nadju novu - bolju, vrednu vaseg poverenja...

Onima koji se dvoume, zelim da odluce ispravno...

Onima koji ne znaju, zelim da spoznaju...

Ono sto je proslo, neka ostane duboko u proslosti..

Ono sto je lepo, neka tako i ostane..

Ono sto je vredno..zelim da se ne uzme zdravo za gotovo..

to je ono sto zelim vama i sebi...

Zelim nam jos da nam osmeh ostane zauvek na licu,ljubav u srcu,mir u dusi,da volimo i budemo voljeni...Kada imamo sve ovo onda smo i zdravi...

SREĆAN VAM BOŽIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ �▬▬▬▬▬▬▬▬▬
†(¯`˙·٠•● МИР БОЖИЈИ, ХРИСТОС СЕ РОДИ!!! ♥●•٠·˙’¯)†
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ �▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pošalji "Na Božić sama..." na Facebook Pošalji "Na Božić sama..." na Google Pošalji "Na Božić sama..." na My Yahoo! Pošalji "Na Božić sama..." na Live Pošalji "Na Božić sama..." na MySpace Pošalji "Na Božić sama..." na Twitter Pošalji "Na Božić sama..." na Digg Pošalji "Na Božić sama..." na del.icio.us

Ažurirano 07.01.2011. u 14:11, autor: DUNJA W

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. Tol (avatar)
    Moraš verovati i družiti se u realnom svetu sa ljudima, pa će i život dobiti drugu boju
    susreti ispuniti prazninu a srce zaigrati nanovo.
    Vaistinu se rodi! Sretan Božić!
  2. DUNJA W (avatar)
    Druzim se ja naravno..Imam divne prijatelje...Ali danas je dan za porodicna okupljanja...
    Svako dobro ti zelim Tol...
  3. MPMcB (avatar)
    Želim ti da nikad ne odustaneš
    Vaistinu
  4. mari47 (avatar)
    Dunja, mila, pročitala sam ovo o tvom samovanju.
    Neću da te tešim, ne ide mi danas od ruke nešto, nego razmišljaj
    da taj koji je dopustio da si ti sama sada, tebe jednostavno nije ni zaslužio.
    Bolje budi sama no bilo s kim.
    Lepo i toplo pišeš, iskrena si, zaslužuješ više nego što si dobila...Ali, biće još Božića. Želim da ih ne dočekaš sama. Najiskrenije.
  5. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio MPMcB
    Želim ti da nikad ne odustaneš
    Vaistinu
    Hvala puno...
  6. 123loncar (avatar)
    ....neznam šta da kažem....Tol je već dosta rekla ....
    ....pozdravljam te i želim ti puno zdravlja i prijatbih trenutaka ...
  7. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio mari47
    Dunja, mila, pročitala sam ovo o tvom samovanju.
    Neću da te tešim, ne ide mi danas od ruke nešto, nego razmišljaj
    da taj koji je dopustio da si ti sama sada, tebe jednostavno nije ni zaslužio.
    Bolje budi sama no bilo s kim.
    Lepo i toplo pišeš, iskrena si, zaslužuješ više nego što si dobila...Ali, biće još Božića. Želim da ih ne dočekaš sama. Najiskrenije.

Mari,hvala od srca na lepim recima...Znam da me nece razumeti svi,ali mi nekako ovo pisanje dodje kao ventil,da se ispraznim kada hocu da prsnem...
    Zelim i ja da se ostvari ovo sto si mi pozelela...
  8. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ....neznam šta da kažem....Tol je već dosta rekla ....
    ....pozdravljam te i želim ti puno zdravlja i prijatbih trenutaka ...
    Hvala vam sto ste tu,meni i to znaci..A ovo sto je rekla je bas tako i ja se nadam da ce tako biti...
  9. DUNJA W (avatar)
    Evo malo muzike za sve vas...

10. Tijara (avatar)
    Dunja,kad decica odu svojim putem,onda dolaze ona mala,divna,ruzicasta stvorenje bez kojih ne mozemo,a ni oni bez nas. Kraj svoje dece nikada ne mozes biti sama,veruj,voli i nadaj se. Ti si zaista divna i nezna zena.

Vaistinu se rodi.
  11. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio Tijara
    Dunja,kad decica odu svojim putem,onda dolaze ona mala,divna,ruzicasta stvorenje bez kojih ne mozemo,a ni oni bez nas. Kraj svoje dece nikada ne mozes biti sama,veruj,voli i nadaj se. Ti si zaista divna i nezna zena.

Vaistinu se rodi.
    Hvala,ti hrabra zeno...Moja tuga je mala u odnosu na sve sto si ti prezivela...Hvala ti za utehu,podrsku,lepe reci...drago mi je da si tu..
  12. DUNJA W (avatar)
  13. DUNJA W (avatar)
  14. Storm+y (avatar)
    Život je čudo, draga Dunja! Nikada ne znaš šta Ti se može sutra dogoditi. Sa čijim pogledom će se Tvoj pogled sutra sresti..., čiji osmeh će razgaliti Tvoju dušu..., čija ruka će pomilovati Tvoj obraz... Ako veruješ u to, to će se i dogoditi.

15. DUNJA W (avatar)
  16. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio Storm+y
    Život je čudo, draga Dunja! Nikada ne znaš šta Ti se može sutra dogoditi. Sa čijim pogledom će se Tvoj pogled sutra sresti..., čiji osmeh će razgaliti Tvoju dušu..., čija ruka će pomilovati Tvoj obraz... Ako veruješ u to, to će se i dogoditi.

Zelim da verujem,ali ponekada posustajem u nadanjima...Hvala ti...Nadam se da cete ove godine citati nesto vesleije od mene,a da ce razlog biti LJUBAV
    Ažurirano 07.01.2011. u 22:51, autor: DUNJA W
  17. tetragramaton (avatar)
    Evo da ti prekratim samovanje....UDAJ SE ZA MENE...nećeš biti sama....ono jes da ćeš morati da dvoriš moje nepokretne roditelje (to sad ja činim) al ćeš uvek imati društva...nikad sama...ni 5 minuta...čim odeš u WC oni će te zvati...te daj mi ovo...te dohvati mi ono...te skuvaj mi supu...te neslana je...te preslana je...Mislim da mogu lagano da rešim tvoj problem samoće ako hoćeš, 50% je sređeno (ja hoću) još da ti pristaneš. :per:
  18. 123loncar (avatar)
    ...evo malo muzike da nam podigne raspoloženje ---- stara dobra stvar

19. zim zam (avatar)
    Draga moja sve svoje zašto ima svoje zato , ceo život je iskušenje.Ponekad i trenutna samoća preispituje šta zaista želimo...a obično što želimo nikada i ne dobijemo.Svaka sekunda života je dragocena...živi za one koji su pored tebe njima daj svu svoju ljubav , sve ostale ljubavi dođu i prođu uzimajući delic tvoje duše.Želim ti da uvek voliš i da budeš voljena...ali deo svog srca čuvaj uvek samo za sebe.Nije to sebična ljubav već potreba da imaš gde uvek da se vratiš.Ljubim te
  20. LJILJA MMM (avatar)

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja