Da li je fizicki izgled bitan ili nije?

E ovako: neka devojka je nabavila moj broj i stalno me cima, salje poruke itd. Dosao sam u situaciju da mi se ona straaaaasno svidela i da bih se smuvao sa njom ali postoji jedan problem... Ona je jaaako debela ali je bas slatka. Ako se smuvam sa njom, zezace me svi koji me poznaju i moj zivot ce se pretvoriti u pakao. A ako se ne smuvam bice mi strasno krivo jer mi se bas dopada. Sta da radim? Cekam komentare...
 
pošto znam otprilike kakvih će sve biti komentara, ja ću dati jedan drugačiji predlog.

viđaj se s njom tajno. tokom tog perioda ćeš možda shvatiti da je njena linija posledica loše probave, što se (osim debljinom) manifestuje i povremenim prduckanjem. možda je tada nećeš više smatrati slatkom, pa ćeš joj lako reći zbogom.

a možda ukapiraš da je ona žena tvog života i bla bla. kako god
 
Ne mogu da verujem kakve ti dileme imas. St5a te boli ko ce i da li ce znati a pogotovu sta ce reci. Ko jos zivi za aplauze okoline? U kojem si ti filmu? Ako je tebi ok, kako okolina komentarima to moze da pokvari? Pa jesu li sve zene tvojih prijatelja ribe iz Dzemsa Bonda?
 

Back
Top