Oj Rusijo mi ti se kunemo, sa tri mobilna operatera da na tvoj put ne skrenemo... :D

Danas mi pade na pamet da posaljem MMS bratu u RUsiji. Posle 3 pokusaja sa mts 064 i 3 greske posumljah da li je to uopste moguce... Nazovem korisnicki servis i gospoda me obraduju da jedino inostranstvo gde mogu da saljem MMS jesu Bosna i Crna Gora... Gde su oni kupili telekome... Zanimljivo pomislih i izvadih karticu 064 i ostavih je na stolu da skuplja prasinu... Uzeh telenor i reko pored svih onih fensi reklama ti me sigurno neces izneveriti... Uplatih kredit nazvah korisnicki servis i pitah ih da li moze MMS da se salje u inostranstvo.. Odgovori se mi potvrdno, pomislih u sebi prava mreza.. Pitase me u koju zemlju hocu da posaljem MMS, ja odgovorih Rusiju... E tu mi gospodin s druge strane ubi svu nadu objanivsi da nemaju ugovor sa RUsijom i da ne moze da se posalje MMS u tu zemlju... Ja mu ipak onako seretski napomenu da u Rusiji ima mnogo ljudi i da je to nasa prijateljska zemlja... Cisto da ga obavestim ako se umorio od trcanja pokusavajuci da pobegne od telenor signala iako bezuspesno... Da je dosao mene da pita ja bi mu odma pokazao mesto gde nema signala (kod Radenkove stale), da se ne muci dzaba... E zadnja nada mi je bio V.I.P. reko nemci (austrijanci isti q.) su pametni s njihove mreze cu moci sigurnod a posaljem... Nazvah i njihov korisnicki servis sa one jadne 063, sreca poziv je bio besplatan ali i kod njih lose vesti ne moze... ZNaci 3 operatera koja se hvale uslugama i ko zna jos cime fensi reklamama, pouzdanoscu i znanjem mi ne omogucuju da posaljem jedan obican MMS u Rusiju... Odatle i naziv teme Oj Rusijo mi ti se kunemo... Nadali smo se konkurenciji a oni seli dogovorili se i mlate pare a ti salji MMS po Srbiji eventualno Mehi u Bosnu i Mrci u Crnu Goru... Kao sto kaze jedna pesma Zbogom Srbijo
 

Back
Top