LJUBAV

Veoma lep prilog o ljubavi o toj večitoj i neiscrpnoj temi.Dobra je i ideja o animaciji na staroj tarabi.Podseća me na detinjstvo...Umeš ti to, druže ,lepo da upakuješ...z;):zimag:z:poz:
 
...Хвала и вама ... за то детињство говоре да профилише људе ... то му дође као темељ и груби грађевински радови ...мислим на основу и форму куће...остало само је украшавање...али ако темељ и грађевинско архиктектонско решење не ваља , чему украшавање...или можда грешим.............................................иначе, ово су помало истините ствари....вероватно због тога изазивају лепе мисли...незнам , мене помало и боли !
 
xddvva.jpg
 
...да ...да...то су и врапци у гнездима знали....Хвала што ме подсећаш !....то је болно истинито ...
 
Nije aluzija...niti podsmeh...samo je slatko da se prisetimo dečijeg načina ulaska u ljubav
koliko srama zbog nepoznate a jake i burne reakcije koja prožima telo mlado :)))) :heart:
 
...не мислим да је подсмех...ипак ми сећања некако ....немам реч за ово ...нешто ћу од тога да напишем и да оставим за собом --вероватно ...

 
Poslednja izmena:

Back
Top