Zbog statusa na facebook-u promenio sam mobilnog operatera - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

ssstefansss

Zbog statusa na facebook-u promenio sam mobilnog operatera

Oceni ovaj blog
Socijalni marketing je efikasan. A evo I jednog dobrog primera. Moja prijateljica je objavila sledeći status.

Ovaj status me je motivisao da pređem na Telenor mrežu, to ću I uraditi čim izađem iz kuće

Inače korisnik sam MTS – a malo vise od 5 godina.

Pored svih reklama na tv-u, bilborda, banera na netu, meni nije palo na pamet da pređem na Telenor ili da kupim karticu na kiosku I da probam. Mislio sam da su svi operateri isti, i da je neki od njih nekoliko ekstra povoljan svi bi ga koristili. Nisam obraćao pažnju na reklame operatera. Sve su mi bile iste. Svi nude neke minute, poruke, megabajte… Ustavri nisu bile sve iste. Jedne su me iritirale, tako da sam uvek menjao kanal kad ih vidim. To su bile crno – bele reklame, jednog operatera.

I onda sam procitao ovaj status, koji je uspeo sve što nisu reklame na tv-u, bilbordi, baneri… Pomislio sam da ipak ima razlike. 10 puta vise ^___^ Telenor mu dođe kao Deda Mraz.

Mislim da reklama koju je uradila moja prijateljica na fejsu ima jači uticaj nego bilo koja reklama na tv I slično. Kada neko preporuči nešto svojim prijateljima kao dobro, veće su šanse da će neko zbog njegove preporuke da se zainteresuje za to I mozda postane korisnik. Eto koliko je efikasn socijalni marketing a ovo je dobar primer za to. Zamislite da je neki lik koji ima fan page od nekoliko hiljada ljudi. Napisao nešto tako na svojoj stranici I objavio. Koliko bi ljudi to videlo? I možda poslušali njegov savet.

Ostatak teksta na mom blogu

Pošalji "Zbog statusa na facebook-u promenio sam mobilnog operatera" na Facebook Pošalji "Zbog statusa na facebook-u promenio sam mobilnog operatera" na Google Pošalji "Zbog statusa na facebook-u promenio sam mobilnog operatera" na My Yahoo! Pošalji "Zbog statusa na facebook-u promenio sam mobilnog operatera" na Live Pošalji "Zbog statusa na facebook-u promenio sam mobilnog operatera" na MySpace Pošalji "Zbog statusa na facebook-u promenio sam mobilnog operatera" na Twitter Pošalji "Zbog statusa na facebook-u promenio sam mobilnog operatera" na Digg Pošalji "Zbog statusa na facebook-u promenio sam mobilnog operatera" na del.icio.us

Komentari