Pocetak kraja 6 - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tijara

Pocetak kraja 6

Oceni ovaj blog
Ne znam kako da pocnem ovaj tekst, da li da se veselim ili placem,nekako sam radosno tuzna.Polako uspevamo da pokrenemo jedan deo vetrenjace...kao lagani povetarac. Vecerac u Beogradskoj hronici, napokon i Srpsko lekarsko drustvo /gde smo otisli kao porodice umrlih pacijenata/ napokon uvodi Protokole u bolnicama, i jos jedna vest koja me je radosno potresla je da su napokon osudili jednog lekara za nesavesno lecenje na 8 meseci zatvora i tu presudu je potvrdio Apelacioni sud. Sutra ponovo idemo kod Ministra Tomice Milosavljevica...polako vetrenjaca pocinje da se okrece. Cvrsto verujem da cemo bar nesto pokrenuti. Nesto razmisljam o recima jednog coveka koji je na zalost izgubio posao, u kreditima je, ne moze to vratiti i zeli da proda bubreg. Ljudi moji...pa to je strasno sta nam se desava, i dok on prica o tome, u jednom momentu je rekao "Svi smo se mi uspavali, ovaj narod se uspavao" i mislim da je potpuno u pravu...a ja cekam moje sudjenje.
Uh, zamorih vas, ali eto,lakse mi je sada, skupljam snagu i formulisem pitanja za sutra...sutra...sutra, da li cu imati snage, a i ako je imam...pa odakle mi vise!

Moram se malo opustiti uz reci Zeljka Krznarica...a evo i vama malo...

Pošalji "Pocetak kraja 6" na Facebook Pošalji "Pocetak kraja 6" na Google Pošalji "Pocetak kraja 6" na My Yahoo! Pošalji "Pocetak kraja 6" na Live Pošalji "Pocetak kraja 6" na MySpace Pošalji "Pocetak kraja 6" na Twitter Pošalji "Pocetak kraja 6" na Digg Pošalji "Pocetak kraja 6" na del.icio.us

Komentari

1. mari47 (avatar)
    Tijara, delim tvoja osećanja! I strepnje! I Nade!
    Ne očajavaj ali niti odustaj. Srcem sam uz tebe
  2. zxy (avatar)
    Naravno da ćeš imati snage.Videćeš već.Sa tobom smo.
  3. Tijara (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Naravno da ćeš imati snage.Videćeš već.Sa tobom smo.
  4. gost 236999 (avatar)
    slazem se sa ostalim komentarima.
    mnoge price sam cula o nesavesnom lecenju... daj Boze da istrajete i svu srecu vam zelim ;)
  5. Tijara (avatar)
    Svima hvala od srca
  6. Emin@ (avatar)
    Samo napred draga moja.Hrabro,ti znas zasta se boris
  7. Trinito (avatar)
    volim te tiara, nemoj me pogresno shvatiti ,one drage koje smo izgubili nista ne moze povratiti pa ipak pravda je satisfakcija. i zato te podrzavam iztamo iz neke daleke zemlje u kojoj ne postoji srce nego samo racun. racun i racun..
  8. Storm+y (avatar)
    Misliću i ja na Tebe sutra. Volela bih da mogu tako da Ti energijom svojih misli i emocija, dodam malo snage i vere. Možda ću i uspeti u tome...

9. Tijara (avatar)
    Hvala vam svima od srca,zaista mi mnogo znaci,svaka vasa napisana rec se pretvara u energiju koja me jaca,hvala jos jednom, divni ste
  10. Aribi (avatar)
    Nisam citala sve tvoje tekstove u delu Borba sa vetrenjacama jer nisam svaki dan na forumu, evo sad to cinim i stvarno mi je zao za sve sto se dogodilo i imas moju iskrenu podrsku na putu borbe za pravdu i istinu. Dete ti niko ne moze vratiti, ali tvoj glas nek se cuje, nek dotakne druge, ovakve stvari se moraju promeniti jednom za svagda, sramota je da ljudi u 21 veku, u civilizovanoj zemlji umiru od sepse, dobijaju bolnicke bakterije pri porodjajima i rutinskim operacijama, to je zaista katastrofa! Kao sto znas, i mom ocu se desilo isto, evo ima tome vec 2 pune godine, a nakon njega cula sam za jos XX slucajeva, jedan od skorijih je da je zena samoinicijativno otisla da joj uklone reproduktivne organe ( zena u godinama koja je radjala) i sa te operacije se nije vratila - dobila je sepsu........sramota!!!

Nek nam je svima Bog u pomoci i daj Boze da se trgnemo iz letargije koja nas je obuzela zarad onih koji tek dolaze, da ucinimo ovaj svet lepsim mestom, to mozemo samo zajednicikim snagama, glasno govoreci i puni ljubavi prema svetu koji ipak moze biti ponovo lep kao kada smo ga gledali ocima petogodisnjeg deteta koje smo svi jednom bili - i ti i ja i tvoj sin i moj otac.....Ljubim te........