НОВА ВЕРА

Нова вера се ствара и настаје на крају сваког Сазвежђа.

Шта то значи?

То значи да уласком земље у ново Сазвежђе,дешавају се катаклизме,па и промена вере и божанства.

Последња катаклизма је била уласком земље у Сазвежђе Рибе и тада је настала нова вера Хришћанство,а Исус је постао Бог.

Све вере које су измишљене и настале од тада до данас су небитне и безначајне,мада многи сматрају па и моја пријатељица ММ Славица Шетина да се Мухамед,који је био инкарнација Јосипа,Исусовог и Маријиног сина,Вазнео…Није се Вазнео,мада је створио Ислам…Схватили су господари света да при крају овог Сазвежђа треба да се створи нова вера и почели су да стварају цркву новог светског поретка и сајентологију…али то није права вера.

Вера коју стварам ја – СЛОБОДАРСТВО је вера за све будуће миленијуме,и једина је права Божија Вера.

Многи који су се заносили црквом и црквеним учењем ће се противити ,као и господари света…па шта???

Могу да се противе колико год хоће,али ће бити баш онако како сам написао и записао.

То нико не може да промени.Ни садашњи Бог.

Треба схватити и разумети многе ствари,и то ће разумети само изабрани,а они ће и бити Вазнесени,други неће,већ ће се инкарнирати на нову планету и славиће изабране као Божанства.

Имате сви слободу избора…поставио сам вам потпуну трпезу…само они који су гладни и жедни – јешће и пиће са те трпезе и биће спашени.
 

Back
Top