Lala, lala la!

----------------------------------------
Lala, lala ,la
la,la,la,la
la lala la
la la
lalala, la
la,la,la
lala,la
la la, la
Eeeej, sta radis to...
ne citaj nego pevaj breee,
ajmo zajedno
la,la,la lala la
la,lala, la...


... ajde bre komsike
da o istem trosku
otpocnemo i mi avanturu maluuuu....

Dobro vece, kako ste, sta ima bre... Nije me bilo jedno vreme ovde, nisam uspevao da stignem, imao sam nekih problema sa prevozom ali evo nekako sam se ipak snasao pa svratih da vas obidjem z:)

0119.gif


levo,desno, nigde moga stanaaa oj ulice ala si pijanaaa.... Ojhaaa...

E moje blogerke i blogeri bas sam vas se zazeleo, nadam se da ste dobro i da jos uvek imate duha i pozitivne energije bez obzira na sve ove nase male i velike muke i probleme ... znate ono o flasi... pesimista kaze, flasa je poluprazna a optimista, flasa je polupuna! A ja kazem, ma neka je i skroz prazna, vazno je da nije razbijena jer onda bar ima sta da se napuni! z:poz:
 
Tijara;bt122925:
:zskace: Sofronije, mnogo ti vrda ta ulica, jedva nas nadje...z:lol: dobrodosaoz:)

E moja Tijarice, ni ulice nisu vise kao sto su nekad bile ali dobro mi smo snalazljiv narod, a s obzirom na situaciju ono gore je prevozno sredstvo buducnost u Srbiji... zapati ti jedno svinjce na vreme ako imas gde pa cemo onda da vozamo zajedno :hahaha: bolje te nasao :cmok:
 
MuskoSamBre;bt122931:
E moja Tijarice, ni ulice nisu vise kao sto su nekad bile ali dobro mi smo snalazljiv narod, a s obzirom na situaciju ono gore je prevozno sredstvo buducnost u Srbiji... zapati ti jedno svinjce na vreme ako imas gde pa cemo onda da vozamo zajedno :hahaha: bolje te nasao :cmok:

Ne smem Sofronije, ako ga zapatim, bojim se izescu gaz:Dz:D
 
Tijara;bt122933:
Ne smem Sofronije, ako ga zapatim, bojim se izescu gaz:Dz:D

Pa opet dobro... bolje da izedes njega nego nekog matorog zilavog pevca :hahaha: a za voznju ti se lepo snadji... prva ulica levo, druga desno pa opet levo i tu na cosku kod one bele kuce stani i stopiraj... pa kad ja tuda projurim i kad te vidim ima da prikocim i da te povezem z:lol:
 

Back
Top