Miris rastanka

par-koji-se-svadja.jpg




Ja više ne znam
šta da ti kažem
šta god da ti kažem
ti kažeš da lažem

Uvredama teškim
u srce me gadjaš
tebi je baš došlo
sa mnom da se svadjaš

vidim ja
na koju će to stranu
čim sam ja osudjen
bez prava na odbranu

dosta mi je više
glupog pozorišta
šta god da ti kažem
ne veruješ ništa

ti nalaziš manu
svakoj mojoj priči
a sve mi to ,jedina,
na rastanak liči​

Milan Višnjić
 
Tijara;bt122894:
z:( Uh Miwka...tezak i opor miris ima rastanak, i nikome nije drag...

ne volim rastanke i kad se rastajemo samo do večeras a mani do sutra ili ne daj božena duže

Inače,draga moja ,Tijara ova pesma je objavljena prvi put pre tridesetak godina u listu DVOJE...sećaš li se možda lista Dvoje...tada sam ja imao dvaeset i neku..i nešto mi je pala na pamet da je postavim večeras..drago mi je ako ti se svidela :zimag::zimag:
 
...lepo...

..sećam se jednog stiha, sa početka sedamdesetih...
" sve je stobom trulo, kao pozna jesen
ne verujem ti ništa "

..hvala što mi vrati sećanje toliko u nazad...

...još jednom : lepi stihovi .-
 
123loncar;bt122913:
...lepo...

..sećam se jednog stiha, sa početka sedamdesetih...
" sve je stobom trulo, kao pozna jesen
ne verujem ti ništa "

..hvala što mi vrati sećanje toliko u nazad...

...još jednom : lepi stihovi .-


Drago mi je ako si se setio pogotovo nečeg lepog iz svoje prošlosti...hvala na posetama loncar..:zimag::zimag:
 
miwka;bt122898:
ne volim rastanke i kad se rastajemo samo do večeras a mani do sutra ili ne daj božena duže

Inače,draga moja ,Tijara ova pesma je objavljena prvi put pre tridesetak godina u listu DVOJE...sećaš li se možda lista Dvoje...tada sam ja imao dvaeset i neku..i nešto mi je pala na pamet da je postavim večeras..drago mi je ako ti se svidela :zimag::zimag:

Kako da se ne secam lista Dvoje...z:) ja sam tada bila tek malko punoletnaz:lol: Divno Miwka, i hvala ti na svim pesmama koje postavljas...z:)
 
mari47;bt122916:
Miwka, kako ti iskreno toplo i lepo pišeš....i za sva vremena.
Ti si kao evergrin...Ova pesma mi se čini primenjiva i sada,
ili je to moj subjektivni osećaj....:zima:


pa to je samo život ti sastanci i rastanci ...ako si se pronašla u pesmi koja je pomalo tužna ali više svadjalački obojena šta znam ti znaš najbolje...ne znam šta da ti drugo kažem...osim hvala ti na posetama...:zimag::zimag::zimag:
 
miwka;bt122920:
pa to je samo život ti sastanci i rastanci ...ako si se pronašla u pesmi koja je pomalo tužna ali više svadjalački obojena šta znam ti znaš najbolje...ne znam šta da ti drugo kažem...osim hvala ti na posetama...:zimag::zimag::zimag:

Ne tužna, ni svadjalačka, nego životna nekako...I neznam ima li koga
da se nije pronašao u pesmi....:sanke:
Sastanci i rastanci....sve se podrazumeva.
Ovo iskusto govori iz mene.
 

Back
Top