Potreba za slobodom - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

red riding hood

Potreba za slobodom

Oceni ovaj blog
Borim se d

Pošalji "Potreba za slobodom" na Facebook Pošalji "Potreba za slobodom" na Google Pošalji "Potreba za slobodom" na My Yahoo! Pošalji "Potreba za slobodom" na Live Pošalji "Potreba za slobodom" na MySpace Pošalji "Potreba za slobodom" na Twitter Pošalji "Potreba za slobodom" na Digg Pošalji "Potreba za slobodom" na del.icio.us

Ažurirano 23.06.2016. u 01:35, autor: red riding hood

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    ...lep tekst...manje više tragičan ...zato moram da napišem ovo ; ako ništa drugo ono zbog tragedije kao pripovedačkog izraza...naime, taj pripovedački tragičan izraz ne nudi izlaz iz svog mračnog tunela --čini ga slepim i jednosmernim , tako se ima privid da nema izlaska iz njega ....ali tragedija uvek govori o životu , stoga reći ću ovo ... tačno je da radijacija uništava život --ali život jue nastao iz nje ( oće reći , radijacija je za vreme - prolazna je , a život je večan )....dakle, sve sile uništiteljske su vremešne ( zlo , nehaj , koristoljublje , mržnja , bol i sl. ) , a ljubavne moći večne su kao i sam život ...posle velikog šumskog požara niče neviđeno cveće ... e sad zašto ja to govorim...verovatno zbog mračnog tunela ili što sam nepopravljivi životo ljubac optimista ..bilo kako , treba uvek imati lične svetlosti ( čitaj : ljubavi prema životu i sebi ) i ići napred uprkos svemu ....Pozdrav !
  2. LJILJA MMM (avatar)
    Pa Malena.....sve je to normalno, mislim bol, suze i povredjen ego i neko za koga misliš da je uništio sve oko tebe...sve je to za ljude. Sasvim normalna rwakcija i za mnogo starije a ne za tvoju mladost. Ali.....neko nas može povrediti samo onoliko koliko mu mi to dozvolimo...ni manje ni više. Nivo tragičnog doživljavanja je izraz naše ličnosti, ali kako god, ako ti pisanje o tome pomaže a ti piši....to mu dodje kao samolečenje.....bar ne daješ pare lekarima hahahaha
    Kad te prodje, a proći će jer će naleti toga biti sve redji i slabiji iz prostog razloga što sve ima rok trajanja, ti ćeš opet biti optimistički i veseli stvaralac život oko sebe.....
  3. joca frljoka (avatar)
    ovjo štoćutikažem nemaveze sa šmrctjemom aiii tjema ti je bezvjezedanekažemFUJšmrcoćumaloslinim... si znala da je baraba, je više od špijuna? Džuuuukeeela. Nikakav čooooek. Ološ, ti koji piju, juru žene... neće da radu. Neko ko nekulturno se ne ponaša i barabe su one koje dobro žive... ma jok, ovdese nema nikake barabe! ... ajd, šta čekaš uskači u bob Ljubice...
  4. red riding hood (avatar)
    Dragi moji,imam ja te takve napade patetike,i kukanja,kada se osvrcem na ruzna desavanja,na one koji su me povredili,pa sto kaze Ljilja to oce da izadje,i onda bolje se istresem ovde,pa mi lakse,posle pisanja sam ko nova,i mogu opet da se smejem,tek mali trag te gorcine ostane za neki drugi put..sve ono sto ne bih nikada najblizima rekla,jer bi me preozbiljno shvatili,a mozda bi nekoga i povredila,sve to ja lepo napisem,iznezem da se vetri..pa kada bih mm rekla i delic ovoga pomislio bi da hocu da se razvedem hahaha..recimo kada sam bila mladja vodila sam dnevnik koji mi je sluzio upravo za te zute minute,i jednom je mama nasla dnevnik,procitala ga i bila je jako povredjena i ljuta na mene,nije razumela,i to je stvorilo jaz izmedju nas dve..nije shvatila da pisanje meni sluzi da amortizujem sve sto mi se dogadja,i svoja osecanja,i eto..
  5. LJILJA MMM (avatar)
    Kažem ja lepo da si ti stipsa.......psihijatri bi pored tebe pomrli od gladi....hahahaha
    samo ti piši....
  6. joca frljoka (avatar)
    pomislio bi da hocu da se razvedem hahaha..
    iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ??? hoćešilinećešiliniszigurnailimoždapavaljdaoć upavaljdanećučekdazabodemprstuusocodkafeušoljic udabacimkartegledamupasuljakoseprolepšavreme... aaaaa?!
  7. LJILJA MMM (avatar)
    A ti Joco ne zoveš na kafu? a?
  8. red riding hood (avatar)
    NECU DA SE RAZVEDEM I mi stipse valja da zivimo mama... I JOCO ZOVI NA KAFU,NE MUDRUJ
  9. red riding hood (avatar)
    CEK BRE MALO..jel kakva se to kafa provlaci ovde..jel kafa-kafa ili je to ona kafa-kafa..
  10. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio ljubic bejbic
    CEK BRE MALO..jel kakva se to kafa provlaci ovde..jel kafa-kafa ili je to ona kafa-kafa..
    Koja ona kafa-kafa dušo?
    hahahahaha
    Taman posla da se razvodiš.....samo ti piši
    Ako te vodi na kafu kao mene što je na ručak...da ne beše onog finog konobara ode mas u propas....bolje pristavi sama džezvu....kao ja .
  11. joca frljoka (avatar)
    [SIZE="0.5"] ... dakl'eJ, definitivnosenerazvodiš ili kaobajagisenerazvodjiш ili sisesamotrjenutnozakaprizijozila ili tijemjužićublizini panesmiješdazucneš moricmizdraviceLjubise?
    Ažurirano 24.12.2010. u 12:32, autor: joca frljoka
  12. Say it right (avatar)

Cudan je taj osecaj, tuga, bes, ponizenost...no, jednom mi neko rece " To se desava medju ljudima..." i na tome
  13. red riding hood (avatar)
    Draga,steta sto se tako cesto desava..