Pokloni mi... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

DUNJA W

Pokloni mi...

Oceni ovaj blog
Danima sam tuzna i planiram da napisem neki blog,da se izjadam ovom virtuelnom svetu...Ipak se predomislih...Priblizavaju se praznici,treba da budemo veseli...A i moj dragi prijatelj Zxy me odusevio sto mi na profil ''okacio'' onako lepu porukicu...E pa druze,tugom cu da te smaram na pp,a ovde cu da ti izmamim osmeh na lice...Ne znam ,da li si pozeleo neki poklon od Deda Mraza?Ako jesi,mozemo li znati sta?I sta bi pozeleo da meni Deda Mraz donese?

Mojim blogerkama predlazem da svoje muskarce obraduju tako ce se potruditi i isplesti im nesto toplo za ove hladne zimske dane...Evo,ovaj model je savrsen,pravi novogodisnji...

P.S.Ako ne umete da pletete,preporucujem da im bar licno uzmete meru...

A sada da cujem vase predloge sta pokloniti za Novu godinu?

Pošalji "Pokloni mi..." na Facebook Pošalji "Pokloni mi..." na Google Pošalji "Pokloni mi..." na My Yahoo! Pošalji "Pokloni mi..." na Live Pošalji "Pokloni mi..." na MySpace Pošalji "Pokloni mi..." na Twitter Pošalji "Pokloni mi..." na Digg Pošalji "Pokloni mi..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. miwka (avatar)
    divan model,dunjo moja..a postoji li neki model sa tregerima mislim za malo starije ljude...
  2. zeljena (avatar)
    Citat Original postavio miwka
    divan model,dunjo moja..a postoji li neki model sa tregerima mislim za malo starije ljude...
    Evo miwka ,za tebe

3. zeljena (avatar)
    Ja ne umem da strikam,nazalost,ali bih volela da mu stavim nesto lepo i ukusno na sto...recimo....sebe...

4. zxy (avatar)
    Tugu ostavljaš za pp ...tamo da tešim te...možeeee
    A od deda mraza ništa al od one mrazice e ,ma da staru želju mi ispuni bre ,od prošle godine što čekam je.Zna ona koja je.Evo baš sad rodjendan slavi pa mogla bi da se ovde pojavi i ispunjenje mi najavi.
    A tebi želim što i ti,tu ćemo se mislim složiti.
  5. zxy (avatar)
    Citat Original postavio zeljena
    Ja ne umem da strikam,nazalost,ali bih volela da mu stavim nesto lepo i ukusno na sto...recimo....sebe...

Računaj na mene znaš da baš najviše volim to
  6. miwka (avatar)
    Evo miwka ,za tebe

Baš lepo od tebe ,željena ali ja ne bih da skačem sa padobranom ili ti to imaš neke prikrivene nevaljale misli...
  7. zxy (avatar)
    Željenu za deda mraza birao bih ja
    ona baš ume prave poklone da da
    spremna je i razumna žena
    prirodno obdarena
    ona bi svaku želju razumela
    i da ispuni po koju umela
    dobro bi se u tome snašla
    i svakome poklon na netu našla
    Ažurirano 21.12.2010. u 23:34, autor: zxy
  8. DUNJA W (avatar)

E to moras svoju dragu da priupitas,da ti metne te trere,ali ja mislim da ti jos ne trebaju,mlad si ....
  9. DUNJA W (avatar)

Znala sam da ces odabrati pravi poklon,i ja bih nesto slicno uradila...
  10. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Tugu ostavljaš za pp ...tamo da tešim te...možeeee
    A od deda mraza ništa al od one mrazice e ,ma da staru želju mi ispuni bre ,od prošle godine što čekam je.Zna ona koja je.Evo baš sad rodjendan slavi pa mogla bi da se ovde pojavi i ispunjenje mi najavi.
    A tebi želim što i ti,tu ćemo se mislim složiti.

Pa ti si ipak ovde?A ja otisla,mislim svi spavaju....E zelim ti da joj budes najlepsi pokon....Samo nemoj da silazi niz odzak,otvori joj vrata...)))
  11. DUNJA W (avatar)
    Baš lepo od tebe ,željena ali ja ne bih da skačem sa padobranom ili ti to imaš neke prikrivene nevaljale misli...
    Ona ih uvek ima...
  12. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Željenu za deda mraza birao bih ja
    ona baš ume prave poklone da da
    spremna je i razumna žena
    prirodno obdarena
    ona bi svaku želju razumela
    i da ispuni po koju umela
    dobro bi se u tome snašla
    i svakome poklon na netu našla

lep si mi poklon pozeleo,znas ti sta zelim ja...ali sam mislila da ces i neke inspirativne predloziti....