Ona ume sa mnom - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Poezija i svašta nešto

Ona ume sa mnom

Oceni ovaj blog
Ona mi nikada
na put ne staje
i nikada mi
ne protivureči

Ona bolje od mene
sve moje strahove poznaje
i zna
kako se to leči

Ona nikada
za mojim skitnjama ne traga
i nikada me ne vraća
gde god da krenem

Ponekad se pitam
odakle joj tolika snaga
da toliko gine za mene

I često zahvalan bogu
za njeno zdravlje se molim
jer ja kraj nje sve mogu
al samo jedno ne mogu
ne mogu a da je ne volim

Milan Višnjić

http://fontanasnova.blogspot.com/

Pošalji "Ona ume sa mnom" na Facebook Pošalji "Ona ume sa mnom" na Google Pošalji "Ona ume sa mnom" na My Yahoo! Pošalji "Ona ume sa mnom" na Live Pošalji "Ona ume sa mnom" na MySpace Pošalji "Ona ume sa mnom" na Twitter Pošalji "Ona ume sa mnom" na Digg Pošalji "Ona ume sa mnom" na del.icio.us

Ažurirano 21.12.2010. u 21:56, autor: miwka

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    E, pa Miwka imaš sreće što je imaš
    Bravo...još jedna oda ženi
  2. miwka (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    E, pa Miwka imaš sreće što je imaš
    Bravo...još jedna oda ženi
    Normalno ,LJiljka...kome bi drugoj nego o njoj idealnoj..
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio miwka
    Normalno ,LJiljka...kome bi drugoj nego o njoj idealnoj..
    ahahahaha naravno pesniče...da nema idealne ni pesama ne bi bilo.....evo i tebi jedna grudva
  4. mari47 (avatar)
    Kako je to lepo čuti...o njoj idealnoj, uh...
    A kažu; Idealna žena je Andrićeva Jelena _ žena koje nema!
    Kažu, eto...
  5. miwka (avatar)
    Citat Original postavio mari47
    Kako je to lepo čuti...o njoj idealnoj, uh...
    A kažu; Idealna žena je Andrićeva Jelena _ žena koje nema!
    Kažu, eto...

Kako si znala da je pesma o Jeleni ženi koje nema....
  6. mari47 (avatar)
    Citat Original postavio miwka
    Kako si znala da je pesma o Jeleni ženi koje nema....

Pa tako: znala sam, umem da prepoznam...
  7. 123loncar (avatar)
    ....bože što su žene -- već videše sebe kao idealne...bože...a ja videh da ti opevaš manje više našu nesnađenost i izgubljenost pred njihovom običnošću ....ili možda grešim ...sludeme pa neznam šta pričam ....
  8. miwka (avatar)
    Pa tako: znala sam, umem da prepoznam...
    Znaš kako kažu u krajevima u kojima su rodjeni moji roditelji.u bivšoj..BiH za grudvanje
    kad devojka čika momka na grudvane ,momak obično odgovara sa Ti bi se grudala....
  9. miwka (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ....bože što su žene -- već videše sebe kao idealne...bože...a ja videh da ti opevaš manje više našu nesnađenost i izgubljenost pred njihovom običnošću ....ili možda grešim ...sludeme pa neznam šta pričam ....

Loncar,pa to su ipak žene...vole oni to..da se oesćaju i zaštićenima a istovremeno i moćnima...a one su moćne onoliko koliko smo mi slabi prema njima,,,,‚koji mi je moj izvini ,drugar....
  10. LJILJA MMM (avatar)
    Bravo za obojicu.......mislim ovo je stvarno vredelo pročitati hahahahahahah
    Pobogu
  11. 123loncar (avatar)
    ...ipak su žene ono štome sluđuje..bolje snjima lud na ovom svetu , nego bez njih i dve sekunde ....
    ...štaću --bezpomoćan sam ..
  12. AnaNumber1 (avatar)
    Ko kaze da nema divnih mushkaraca.......grdno je pogreshio!!!
  13. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio AnaNumber1
    ..ovde nije reč o divoti i krasoti ...svakako da je muški rod divan i krasan .. ovde je reč o njegovoj ne snađenosti pred ženama ....oće reći , vrte nas oko malog prsta -- pored žene svaki divan muškarac je izgubljen ko tetreb u parfimeriji ...pozdrav !
  14. mari47 (avatar)
    ..ovde nije reč o divoti i krasoti ...svakako da je muški rod divan i krasan .. ovde je reč o njegovoj ne snađenosti pred ženama ....oće reći , vrte nas oko malog prsta -- pored žene svaki divan muškarac je izgubljen ko tetreb u parfimeriji ...pozdrav !
    Ti znaš, 123lončar, da izuzetno cenim tvoje mišljenje, o tvojim komentarima volim da razmišljam dugo....nego, čini mi se da niste baš nesnadjeni kao taj gavran u parfimeriji....Čitam vas kao bukvar...
  15. miwka (avatar)
    Citat Original postavio AnaNumber1

Ima ih mnogo više nego što možeš da zamisliš...samo to vešto kriju
  16. 123loncar (avatar)
    Ti znaš, 123lončar, da izuzetno cenim tvoje mišljenje, o tvojim komentarima volim da razmišljam dugo....nego, čini mi se da niste baš nesnadjeni kao taj gavran u parfimeriji....Čitam vas kao bukvar...
    Hvala prekrasna Gospo ! Hvala na posvećenom vremenu ...Ipak verujte na reč ...A što se tiče tetreba ; njega obuzme miris ženke na daljini ( izvan vidnog polja ) i naprosto počne da se ponaša iracionalno ...pošto reaguje na suptilne mirise , možete misliti kako se ponaša u parfimeriji ( pretpostavljam da u glavi ima sliku nebeskog harema )...e sad taj gavran u glavi tetreba , mislim taj pametnjaković --to je već strateško taktičko pitanje...no bolje je biti pred ženom klečeći voljeni magarac , nego gordi usamljenik ( ili tako nekako )---ma otkud znam....lepo je voleti , a bogami prija i kad si voljen --- zar ne...
  17. mari47 (avatar)
    Hvala prekrasna Gospo ! Hvala na posvećenom vremenu ...Ipak verujte na reč ...A što se tiče tetreba ; njega obuzme miris ženke na daljini ( izvan vidnog polja ) i naprosto počne da se ponaša iracionalno ...pošto reaguje na suptilne mirise , možete misliti kako se ponaša u parfimeriji ( pretpostavljam da u glavi ima sliku nebeskog harema )...e sad taj gavran u glavi tetreba , mislim taj pametnjaković --to je već strateško taktičko pitanje...no bolje je biti pred ženom klečeći voljeni magarac , nego gordi usamljenik ( ili tako nekako )---ma otkud znam....lepo je voleti , a bogami prija i kad si voljen --- zar ne...
    Izvinjavam se, pogrešila sam ptice...o tetrebu je reč, gavran je lapsus lingve! Oprost molim!
    Da, lepo je kad si voljen, valjda....
  18. 123loncar (avatar)
    Izvinjavam se, pogrešila sam ptice...o tetrebu je reč, gavran je lapsus lingve! Oprost molim!
    Da, lepo je kad si voljen, valjda....
    ..lepo ...lepo ..nego šta ..zato treba voleti i samo zato što voliš da voliš .. e to je lično unutrašnje bogatstvo ----zar ne ..