Zelim da postanem mama - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

red riding hood

Zelim da postanem mama

Oceni ovaj blog
Otvorim o

Pošalji "Zelim da postanem mama" na Facebook Pošalji "Zelim da postanem mama" na Google Pošalji "Zelim da postanem mama" na My Yahoo! Pošalji "Zelim da postanem mama" na Live Pošalji "Zelim da postanem mama" na MySpace Pošalji "Zelim da postanem mama" na Twitter Pošalji "Zelim da postanem mama" na Digg Pošalji "Zelim da postanem mama" na del.icio.us

Ažurirano 23.06.2016. u 01:35, autor: red riding hood

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    ....u mom kraju živi gospođa koja se tako jednom probudila sa sličnim osećanjem ...bilo je to pre 17-18 godina...svi po njoj razvali...ona ode - odseli se...rodi ćerku - sama...dete lepo ko slika...ona i dete; ona ponosna majka...kažem komšijama šta vas briga : unuče fenomenalno...tako i bi...deca čine čuda...sad je to devojka završava srednju školu...majka i dalje ponosna...bogami i mi iz kraja smo ponosni...

...neznam zašto ovo pišem; ali eto nek se zna ! Pozdrav !
  2. LJILJA MMM (avatar)
    Biće .....polako Malena
  3. MPMcB (avatar)

Bićeš ti Majka
    majkama
  4. red riding hood (avatar)
    Hvala na podrsci,drugari
  5. red riding hood (avatar)
    Nije mene briga sta ko misli,ne gazim po drugima da bih svojom krivicom izazvala zgrazavanje i osudu,a za sve ostalo me briga.Meni je samo ovo drustvo i ova drzavna politika krivo,jer danas moras imati mnogo toga da bi mogao sebi da priustis roditeljstvo..nazalost..i zbog toga moram da cekam,i da cekam ostvarenje svojih snova..a nikada nisam mislila da ce biti tako..