Prvi posetioce - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

papirijus

Prvi posetioce

Oceni ovaj blog

" Ti vise nisi Ti, a ni ja kad bolje razmislim, vise, ne postojim .............
Nekad se pitam, i ako ne ocekujem odgovor, cisto iz navike,,,,,,,,,,GDE SI ?????? "

Nije mi vazno, bitno je da postojis, i da zbog toga mene nema ......"""""

Pošalji "Prvi posetioce" na Facebook Pošalji "Prvi posetioce" na Google Pošalji "Prvi posetioce" na My Yahoo! Pošalji "Prvi posetioce" na Live Pošalji "Prvi posetioce" na MySpace Pošalji "Prvi posetioce" na Twitter Pošalji "Prvi posetioce" na Digg Pošalji "Prvi posetioce" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Tol (avatar)
    Obično se takve dileme rode nakon kobnih veza razornih emocija i energija, to svaki dodir sa secanjem lomi sve u nama
  2. 123loncar (avatar)
    ...niko ne uslovljavlja tvoje postojanje ----sem ti sam...
  3. papirijus (avatar)
    Draga Tol , zao mi je sto nemogu da te citiram, jos nisam ukapirala kako, ali stvarno su se pojavile divne emocije izmedju mog prvog posetioca i mene, zao mi je sto je otisao bez pozdrava, ali nadam se da je dobro i da nas ponekad posmatra. Hvala ti na divnom komentaru

http://www.youtube.com/comment?lc=9M...9Z6QxLMPPwj5Yg
  4. Jacqueline (avatar)
    Ako je otišao on je na gubitku,ti si svakako na dobitku,imaš predivne emocije
  5. papirijus (avatar)
    123LONCAR hvala na divnim i poucnim recima
  6. papirijus (avatar)
    Jelena TD ti si stvarno divna, nije on otisao samo meni mnogima je bio princ koje je opcinio divotom i lepotom i onda je nestao bez traga, verovatno je zalutao u neku drugu bajku, ali ja ga se rado secam i cesto mislim na njega
  7. Jacqueline (avatar)
    Nestao je bez traga to je još teže nego da je naprosto otišao
    Ti si divna jer još uvek misliš na zalutalog princa
  8. papirijus (avatar)

Ako se desi, da ponovo zalutas u moj san, ne zaustavljaj se, ne okreci se, samo produzi dalje .............
  9. papirijus (avatar)

I tebi Tentko SRECNA NOVA, ti si moj prvi prijatelj i posetilac, slobodno ponekad zalutaj i neka ti ova 2011 godina bude mnogo bolja od predhodne
  10. 123loncar (avatar)
    Срећна !