Poslednje pismo meni - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tijara

Poslednje pismo meni

Oceni ovaj blog
Ovo je pismo upuceno meni....samo dva meseca posle jednog gubitka..izgubila sam i njega, ali mislim da je on zeleo da ode za svojim sinom....ne znam, samo znam da je on tada ziveo umesto mene...svojom podrskom,recima ljubavlju....a onda sam ostala sama sa dve kceri...i bez njega...opet..tudjom krivicom...

Putovala si putevima snova, jurila vetrove svojih zelja..jureci za onim cega nema i za onim sto ne mozes stici poklekla si...neizvjesnost te boli mila,daljina te slama al ne zaboravi da je tisina grotlo samog pakla..bogata je tvoja dusa i srce.. ne lomi se jer se i ja lomim zajedno stobom...podarila si svima osmjeh u onim tmurnim danima,cak si i moje srce obdarila necim novim..pozdrav tebi i tvom jutru ..reci su nekad teske mila,ostaju ne izrecene,al ne zaboravi da sam uvjek tu za tebe i onda kad nisam znaj da mislim na tebe...reci ne nose sliku koju bojis nego onu koja se u tebi radja...osvrni se na tren i vidi kako jako sunce sija iznad tebe...nasmej se i onda kad ti dusa place,samo se nasmej...znam da se sutra cini jako okrutnim i da boli neizvjesnost al svako novo jutro cini se daleko bolje nego tisina u koju zalazis...narusicu mir i dacu sebi za pravo da te trgnem ,da ti podarim osmeh jer jos snage u tebi ima...Ti pronadjes li svoju slobodu zagubljenu negdje,naci ces i sve ono sto si usput ostavila iza sebe misleci da je tako najbolje...dopusti dusi oduska,dozvoli srcu da voli i ako je strasljivo...znam da je strah jaci od samih nas ,ovaj tren si izabrala da se povuces i udaljis no zapitaj se jel tvoja dusa spremna da zaboravi da srce zna da voli...da nove staze gradi neko i da zeljno ceka tebe...Tebi mila reci cu jos ovo sve ono sto je u mojoj dusi ostalo..je ovo malo tisine malo previranja u sebi ..pa kraj..al'nikad zaborav...sve je uzalud ,nemoj gresku da napravis...nemoj ja ti necu dati..necu eto dajem sebi za pravo,jer sutra..sutra cemo zajedno pobijediti sve cak i one privide...sutra..

Pošalji "Poslednje pismo meni" na Facebook Pošalji "Poslednje pismo meni" na Google Pošalji "Poslednje pismo meni" na My Yahoo! Pošalji "Poslednje pismo meni" na Live Pošalji "Poslednje pismo meni" na MySpace Pošalji "Poslednje pismo meni" na Twitter Pošalji "Poslednje pismo meni" na Digg Pošalji "Poslednje pismo meni" na del.icio.us

Komentari

1. zxy (avatar)
    Najbolji komentar bi bila jedna poruka iz tvog današnjeg komentara na dugom blogu.Rekla si jednu veliku istinu i važnu baš za životnu praksu.Emocija se leči novom emocijom.To se nalazi u onoj narodnoj "klin se klinom izbija"I pošto sama to već znaš,a to je poruka i iz ovog pisma,predji sa reči na dela.Mada puno je znakova da ti to uveliko i radiš.
  2. wihor (avatar)
    sa koliko ljubavi i iskrenosti pises..prava retkost...super si..ne znam sta bi reko..
  3. Tijara (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Najbolji komentar bi bila jedna poruka iz tvog današnjeg komentara na dugom blogu.Rekla si jednu veliku istinu i važnu baš za životnu praksu.Emocija se leči novom emocijom.To se nalazi u onoj narodnoj "klin se klinom izbija"I pošto sama to već znaš,a to je poruka i iz ovog pisma,predji sa reči na dela.Mada puno je znakova da ti to uveliko i radiš.
    Zxy, drago mi je da si pomislio to sto si pomislio, ali ne,nije tako, ja pisem ono sto osecam,samo taj kome pisem...ne postoji
  4. LJILJA MMM (avatar)
    Samo ti piši.......sve što ti leži na duši. Ne moraš sve objaviti jer sigurno sve i nije za objavljivanje.....ali piši i što ON više fizički ne postoji nije bitno......postojao je i postojaće .....
  5. Tijara (avatar)
    Ljiljo
  6. lejla.al.dbuni (avatar)
    "reci cu jos ovo sve ono sto je u mojoj dusi ostalo..
    ovo malo tisine malo previranja u sebi ..
    pa kraj..al' nikad zaborav.."

Ovo baš ubija,Tijara !

Divim ti se,draga..hrabra si da pišeš o najvećem mogućem bolu.
    Ja to ne mogu,ne umem..skamenim se samo i ćutim...i mislim da tako umirem iznutra.
    Tvoj bol,istovrsni,preživela sam,a da ne znam ni kako.
    A da li je ovo život,više ni sama nisam sigurna,jer ga ne prepoznajem...

7. Tijara (avatar)
    Lejla, samo cu te zagrliti, reci nemam, mnogo mi je zao
  8. Kristijan40 (avatar)
    Iskreno
  9. Tijara (avatar)
    Citat Original postavio Kristijan40
    Iskreno
    Hvala Kristijan