Cudo moje - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tijara

Cudo moje

Oceni ovaj blog
Stajala sam na prstima pokusavajuci da budem dovoljno velika da zasluzim taj poljubac. Te poljupce. U mom novom hodniku. Na pocetku nekog mog novog,drugacijeg zivota. U tvom toplom, mekom zagrljaju. Promenio si mi zivot od hodnika do kuhinje pokusavajuci da pronadjes najbezbolniji izlaz iz istine.Ali ja to nisam ni trazila, sve znam,zaista…sve znam. Gledam sunce kako se uvlaci u samo moj krevet, kako mi osmeh postaje za broj veci, korak sigurniji, a zvizduk sve glasniji.Hej pa to ja zvizducem. Treba mi sacica dobrih znakova da me natera dalje. Treba mi melodija uz koju brze koracam visoko podignute glave.Ali zato sada …sada si ti moja melodija, moj znak.Znas li koji mi je osecaj trenutno neophodan? Da stavim glavu u tvoje krilo i da gledam u nebo.Ali evo, opet pada magla na moj grad, stvarno, treba da promeni ime. Tvoj zvuci kao da u njega uplovljavaju neki veliki i vazni brodovi.Cudo je ovaj zivot..cudo. I sta sam sada rekla…od poljupca,hodnika,kuhinje,sunca,osmeha, zvizduka do melidoje I tebe…cudo moje! Ljubavi...
San...

Pošalji "Cudo moje" na Facebook Pošalji "Cudo moje" na Google Pošalji "Cudo moje" na My Yahoo! Pošalji "Cudo moje" na Live Pošalji "Cudo moje" na MySpace Pošalji "Cudo moje" na Twitter Pošalji "Cudo moje" na Digg Pošalji "Cudo moje" na del.icio.us

Komentari

1. zxy (avatar)
    Pa ,čuda se dogadjaju ,zar ne ?
    Oni koji u njih veruju očekuju ih;nadaju im se...i dogode im se.
    A kad se to desi... ne čude se mnogo
  2. LJILJA MMM (avatar)
    Znaš šta.....da ti ja kao totalni realista kažem nešto.....čuda se dogadjaju ili bar doživljavaju..kako god, moguća su
  3. Tijara (avatar)
    Pa..volela bih ja to cudo... da se desi, ali..., ma sve je to san, cuda se dogadjaju drugima, ne meni
  4. Aribi (avatar)
    pa pocni da stvarno verujes da ce se desiti i hoce 100 %
  5. zxy (avatar)
    Citat Original postavio Tijara
    Pa..volela bih ja to cudo... da se desi, ali..., ma sve je to san, cuda se dogadjaju drugima, ne meni
    Ponekad sudbina
    treba da se malo pogura
  6. zxy (avatar)
    Evo ti melodija koja odgovara pratila je i veliku ljubav Elvire Madigan.može de te ponese od krila do zvezda kao san
    Ažurirano 09.12.2010. u 15:57, autor: zxy
  7. Emin@ (avatar)

8. miwka (avatar)
    Stajala sam na prstima pokusavajuci da budem dovoljno velika da zasluzim taj poljubac.......
  9. goksi65 (avatar)
    Zivot zivimo, cudima se nadamo.
    Zivot zivimo, cuda se desavaju.
    Zivot zivimo, cudima ne verujemo.
    Stvarno interesantno....
  10. Tijara (avatar)
    Obozavam vas sve, a znate ono Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari...