Beskrajno zadovoljstvo - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Storm+y

Beskrajno zadovoljstvo

Oceni ovaj blog

Svaki put mi je delovao kao poslednji. Jer je svaki put bilo najlepše. Nisam mogla da verujem da će i sledeći put biti tako. Pomislila bih - ovo se jednostavno ne može preživeti! Kao da mi se duša od tela rastavljala... Kao da sam se rasprskavala u bezbroj čestica koje su se gubile u beskraju i tamo ostajale da lebde večno...

To je osećaj koji bih želela na kraju svog postojanja. Da lebdim rasprsnuta u beskonačnosti sa tim divnim osećajem u svakom svom komadiću... Osećajem beskrajnog zadovoljstva.

.

Pošalji "Beskrajno zadovoljstvo" na Facebook Pošalji "Beskrajno zadovoljstvo" na Google Pošalji "Beskrajno zadovoljstvo" na My Yahoo! Pošalji "Beskrajno zadovoljstvo" na Live Pošalji "Beskrajno zadovoljstvo" na MySpace Pošalji "Beskrajno zadovoljstvo" na Twitter Pošalji "Beskrajno zadovoljstvo" na Digg Pošalji "Beskrajno zadovoljstvo" na del.icio.us

Ažurirano 08.12.2010. u 16:29, autor: Storm+y

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Pa ovaj život i jeste jedna .ebada,možda se i svrši tako....orgastično.Imalo bi nekog smisla
    Dobra ti je ta ideja
    To bih želeo i ja
  2. crossoverprint (avatar)
    Stize vruca zima. Voleo bih da pustite da, makar, sneg padne.
  3. Storm+y (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Pa ovaj život i jeste jedna .ebada,možda se i svrši tako....orgastično.Imalo bi nekog smisla
    Dobra ti je ta ideja
    To bih želeo i ja
    Šta Ti na um pade, Zexy?!
    Ko je pominjao taj o******?!
    Šta si sanjao noćas, pa si danas tako sexy?

4. Storm+y (avatar)
    Citat Original postavio crossoverprint
    Stize vruca zima. Voleo bih da pustite da, makar, sneg padne.
    Lepo je i na snegu...
    Samo malo 'ladno.

Ažurirano 08.12.2010. u 13:35, autor: Storm+y