LJILJO OBECALA SAM RADOVE.. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

red riding hood

LJILJO OBECALA SAM RADOVE..

Oceni ovaj blog
[IMG][/IMG] Ovo je samo jedan izvini sto nisam umela da iskopam ostale,ali bice vremenom kada se nakupi....

Pošalji "LJILJO OBECALA SAM RADOVE.." na Facebook Pošalji "LJILJO OBECALA SAM RADOVE.." na Google Pošalji "LJILJO OBECALA SAM RADOVE.." na My Yahoo! Pošalji "LJILJO OBECALA SAM RADOVE.." na Live Pošalji "LJILJO OBECALA SAM RADOVE.." na MySpace Pošalji "LJILJO OBECALA SAM RADOVE.." na Twitter Pošalji "LJILJO OBECALA SAM RADOVE.." na Digg Pošalji "LJILJO OBECALA SAM RADOVE.." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Ne mogu da verujem da si mi poslala....prelepo je......meni je prelepo....ulepšala si mi dan malena....ma definitivno je sjajan dan sa ovim radom.....voli te tvoja Ljilja
    PS samo da ti kažem da ću da ga maznem sa sve tekstom......
  2. red riding hood (avatar)
    mazni ga slobodno,tebi sam poslala super ako sam ti ulepsala dan,drago mi jeeeeeeee zao mi je sto nisam jos toga iskopala..ali znas kako kada budem imala vremena i mira bacim se na crtkanje novih stvarcica..
  3. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio ljubic bejbic
    mazni ga slobodno,tebi sam poslala super ako sam ti ulepsala dan,drago mi jeeeeeeee zao mi je sto nisam jos toga iskopala..ali znas kako kada budem imala vremena i mira bacim se na crtkanje novih stvarcica..

..e pa nije fer...ja onda otimam....
    definitivno, ovo je plavuša i ja crtež otimam .....
  4. red riding hood (avatar)
    hahahaha svakako otimajte,drago mi je da je vredno otimanja...