Gadluk - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

red riding hood

Gadluk

Oceni ovaj blog
Koliko

Pošalji "Gadluk" na Facebook Pošalji "Gadluk" na Google Pošalji "Gadluk" na My Yahoo! Pošalji "Gadluk" na Live Pošalji "Gadluk" na MySpace Pošalji "Gadluk" na Twitter Pošalji "Gadluk" na Digg Pošalji "Gadluk" na del.icio.us

Ažurirano 23.06.2016. u 01:36, autor: red riding hood

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    >> Bezumlje i neljudskost toliko su veliki u ovoj zemlji - oko mene , da nijedan čovek to stanje ne može da shvati. Takva poročnost svoje zadovoljstvo i oduševljenje pronalazi samo u patnjama drugih Ijudi ; u njihovoj neprekidnoj gladi, žeđi, jadu i čemeru . Potreba za prolivanjem krvi , posebno u životima onih koji niti su učinili, niti mogu da učine bilo šta loše , nije ništa drugo do pakleno zlo .
    Izdaja čovečnosti i ljudskosti , bes i jarost , pohlepa i zlodelateljstvo , bezočnost I krvopijstvo – zločin bez kazne okupirao je i ispunio svet poštenih i nedužnih ljudi.
    Ta paklena sila , koja se udružuila sa odpadnicima čovečanstva u vladi nad ljudima u ovoj zemlji , gotovo je nepobediva.
    Ona regeneriše svoje moći u ljudskim patnjama.
    I sve što je vapaj veći i do neba čujniji , ona je sve veća i moćnija .
    Ljudi – pošten svet , nemoćan i beznadežan tumara po paklenim mukama iz dana u dan . <<
  2. pely (avatar)
    Nemaš sreće,
    dobri , pravi ljudi su "nevidljivi"
    ne hvale se...

ne mogu da dođu do izražaja od onih koji sebe grade rečima a ne delima...

Srešćeš ih, sigurna sam.
  3. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio pely
    Nemaš sreće,
    dobri , pravi ljudi su "nevidljivi"
    ne hvale se...

ne mogu da dođu do izražaja od onih koji sebe grade rečima a ne delima...

Srešćeš ih, sigurna sam.
    ...kolika mi to sreća treba....
    ...ljudska....nadljudska....božanska -- da samo živim
    kao čovek ...
  4. red riding hood (avatar)
    ljudiiiiiii,to je toliko straaaaaaasnoooo da ja VAPIM,ja zaista vapim,pocinjem psihicki da pucam..uzas..uzaaaassssssss..nemam toliko reci koliko imam gneva,gadjenja u sebi,koliko mi je sve to gadno i strasno i strano...
  5. red riding hood (avatar)
    Krijem se u svom malom svetu u svojoj kuci sa svojim suprugom,okruzujem se lepim stvarima,knjigama,muzikom,cvecem,gledam u nebo u zvezde samo da ne gledam u tu bezumnu masu,u taj glib koji pocinje od moje kapije ka svetu.Sta god da radim ne uspevam da se sacuvam,uvek nekako ta glupost i taj kuzni smrad prodre do mene,unistava me...
  6. 123loncar (avatar)
    ....ipak nisu vredni ni ovog truda koji ulažemo da ih opišemo ...
    oni su tu zbog razlike ...da nije njih bogovi nebi znali koliko
    su ljudi retki i koliko lepi i dobri ...zato zaista nisu vredni ničeg,
    a kamoli mog postojanja ( tvog / svakog ljudskog ) ...
  7. LJILJA MMM (avatar)
    Ajde more smiruj se.....pa to je svud tako samo ti nisi to znala pile. Mlada si, reakcija ti je normalna, čak i očekivana obzirom na tvoj temperament i karakter. Obraćaš pažnju na druge ljude, vidiš i osećaš....to ti je i dar i kletva. Polako.....kaži baš me briga i odšetaj.......znam da je teško ali samo u početku. Ajde mila.....jeste grozno je, užasno i bljutavo do stalnog osećaja da će povratiti svakog sekunda....alo to je to malena........samo život i moraš naučiti i ovu ulogu da odigraš.
    E, sad, najbolje je da je odigraš maestralno...jel da.....zbog tebe i zbog drugih koji to gledaju a možeš i ofrlje....na tebi je da izabereš. Ja tipujem na Oskara ......voli te tvoja Ljilja
  8. Fiamma (avatar)
    O kojem gradu je reč?
  9. MPMcB (avatar)
    O kojem gradu je reč?
    O bilo kom. svi su takvi, ali ipak ne samo takvi, to zavisi od mnogo ćega, što u gradovima, što u nama.

Tetka, dok god imaš svoj svet, svoj dvorac, mogu da ti pljunu pod prozor.
    I to je sve što ti mogu.
    Izguraćeš ti to, ti si jak igrač.
  10. hakim bej (avatar)
    pobeci negde...