Ej! Srećnik sam :) - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

bud@

Ej! Srećnik sam :)

Oceni ovaj blog
Srećnik sam. Živim stvarno u gradu gde kancelarija može da ti ima pogled na more.
Gde klub ima tridesetak lepotica na jednog muškog stanovnika sa flašicom viskija u kaputu umesto budjelara. Gde odplacta TV-a je nekad i na tri godine bez problema. Gde mehaničari ti promene ceo motor umesto za gituju cilindar da traje tri meseca.

Ali nemam kancelariju samo sobu. Laptop koji je doshao svom kraju jer ko da ga Gorenje pravilo, pa dogori kad se optereti. Smeju mi se plati koju očekujem ali to perfidno zaglade odgovorom ko da ih je poslastičar pravio. Pa jedno što ti ostaje je ta glazura. Mušice, rasparčana porodica i poreklo.

Jedno je živeti laž, biti okružen njome a I videti da mladji je imaju kao disertaciju, da bi opstali u ovom gradu. Gde nada se zaboravlja I pretvara u nervozu rodjenu u saobraćaju. Neispavan I neisplaćen umor, koliko od rada, toliko I od metaka usred noću u komshijsku kuću blizu tvog prozora.

Pošalji "Ej! Srećnik sam :)" na Facebook Pošalji "Ej! Srećnik sam :)" na Google Pošalji "Ej! Srećnik sam :)" na My Yahoo! Pošalji "Ej! Srećnik sam :)" na Live Pošalji "Ej! Srećnik sam :)" na MySpace Pošalji "Ej! Srećnik sam :)" na Twitter Pošalji "Ej! Srećnik sam :)" na Digg Pošalji "Ej! Srećnik sam :)" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Storm+y (avatar)
    Hmmm...

Zanimljiv tekst... Zanimljiv stil... I nekako potresan... Meni se barem, tako učinio...

2. bud@ (avatar)
    Hvala Sonja, malo skrac'ena slika svih deshavanja u jednom ogromnom gradu na drugom kraju sveta.
  3. Storm+y (avatar)
    Citat Original postavio bud@
    Hvala Sonja, malo skrac'ena slika svih deshavanja u jednom ogromnom gradu na drugom kraju sveta.

Heeeej bud@, nisam ja Sonja. Jeste lepo ime, ali sto nije - nije!

I jel' to znači da je kod Tebe sada dan?
  4. bud@ (avatar)
    Skoro u pola dana. Trebao bi da radim. Ali vec' trec'a nedelja mi se totalno neda.
    Jako je komplikovano.

Bash mi je zzao shto nisi Sonja.
  5. Storm+y (avatar)
    I meni je komplikovano... I ja bi trebalo da radim...

A šta ima veze što nisam Sonja? Zar je to tako bitno?
  6. bud@ (avatar)
    Ma nije uopshte. Ko da ja ne umem da pogreshim ime ili da imam predrasude.
    Voleo bih da proshetam jednom sa tobom po kraju ovom svojim.
    Lepo pishesh, umesh da dozivash, pitam se, koliko umesh i glasom da smirish?
  7. Storm+y (avatar)
    Da li umem?
    Umem najvažnije - umem da razumem.
    I da smirim glasom,
    a bogme i stasom.

8. bud@ (avatar)
    Iiiijao!
    Sad c'u da poludim,
    sho nemogu da vidim.
  9. Storm+y (avatar)
    Citat Original postavio bud@
    Iiiijao!
    Sad c'u da poludim,
    sho nemogu da vidim.
    Lude misli,
    luda glava...
    Ovo ludilo
    postaje strava!

10. bud@ (avatar)
    Hvala ti puno na pazznji.
  11. Storm+y (avatar)
    You welcome

12. AnaNumber1 (avatar)
    Haha....divan flert...msm. shta god da je......