Zagrljaj - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tijara

Zagrljaj

Oceni ovaj blog
Lako se odrzavam i trazim samo poneki zagrljaj u prolazu ... i znam duso...sve znam...a istina zna jako da boli... i znam...da nasa ljubav je nebeska... i da za mene...ispred mene i iza mene...niko ne stoji, da niko nije ljubomoran, da niko ....ne ceka da ja dodjem, da nikoga ne interesuje, gde sam, sta radim, da me saceka topli caj,osmeh...a ja bih tako rado...da ...tako bih
Ne znam razumes li me...mili...za mene nema nade...vreme neumitno tece...ali tako mi je nekad potrebno rame...tako mi je nekad potreban dodir...rec,ruka...pogled...a ja znam...da...to sto meni treba necu nikada imati...zato zazmurim...i sanjam ljubavi....stavio si pecat na moje srce,dusu,na zivot moj...a neko drugi te je odveo mili davno...

Pošalji "Zagrljaj" na Facebook Pošalji "Zagrljaj" na Google Pošalji "Zagrljaj" na My Yahoo! Pošalji "Zagrljaj" na Live Pošalji "Zagrljaj" na MySpace Pošalji "Zagrljaj" na Twitter Pošalji "Zagrljaj" na Digg Pošalji "Zagrljaj" na del.icio.us

Komentari

1. DUNJA W (avatar)
    ali tako mi je nekad potrebno rame...tako mi je nekad potreban dodir...rec,ruka...pogled...

I meni draga,i meni...

2. MuskoSamBre (avatar)
    Eh, vas dve

Neke tuge i neke zelje nikad nam ne presahnu... a zivot ide dalje i ne haje za nas, on ima neke svoje puteve, i vesele i tuzne i srecne i nesrecne... i mi idemo sa njim ponekad onim a ponekad i onim putevima... i tako sve dok jednog dana on ne produzi dalje bez nas,ali putevi mu nece ostati pusti, hodice po njima neka nova lica, neke druge duse... 'ebiga, zivot je to... on je tako veliki a mi smo tako mali

Ažurirano 29.11.2010. u 12:25, autor: MuskoSamBre
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Znaš.....ma samo ću da te zagrlim
  4. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio MuskoSamBre
    Eh, vas dve

Neke tuge i neke zelje nikad nam ne presahnu... a zivot ide dalje i ne haje za nas, on ima neke svoje puteve, i vesele i tuzne i srecne i nesrecne... i mi idemo sa njim ponekad onim a ponekad i onim putevima... i tako sve dok jednog dana on ne produzi dalje bez nas,ali putevi mu nece ostati pusti hodice po njima neka nova lica, neke druge duse... 'ebiga, zivot je to... on je tako veliki a mi smo tako mali

Sofronije ,ti si covek mog zivota,prosim te...

5. DUNJA W (avatar)
  6. MuskoSamBre (avatar)
    Joooj... vidi samo kako se sepurim i veselim

7. DUNJA W (avatar)
    Joooj... vidi samo kako se sepurim i veselim

Nemoj ,zaljubicu se...
  8. MuskoSamBre (avatar)
    'bote, pazi sad... prvo me prosis a tek posle ces da se zaljubljujes ma ti si nesto prolupala, sad me strah da izmedju onog prvog i ovog drugog ja ne zavrsim u rerni
  9. DUNJA W (avatar)
    'bote, pazi sad... prvo me prosis a tek posle ces da se zaljubljujes ma ti si nesto prolupala, sad me strah da izmedju onog prvog i ovog drugog ja ne zavrsim u rerni

Ono prvo bila sala,a ovo drugo pretnja...