DOBRO JUTRO,BLOGERI...

Jeste li se jutros probudili zagrljeni,poljubljeni?Je li vam neko doneo kaficu u krevet?Ili je mozda bila prava ''akcija''...

Ja se probudih sama,kao i uvek...Bez poljubaca,bez zagrljaja,bez akcije,sama skuvah kafu...Ali evo doterah se,namirisah,mozda neki komsija bloger navrati na kafu,u Ulicu Blogera br.7...Bar one prve komsije Zxy iz broja 5 i Tigar iz broja 9..Ionako me stalno merkaju iza zavese...:whistling:Svratite slobodno...A i komsinice su dobrodosle...Gagili,Zeljena,Ljilja...I svi ostali...Dodjite da se druzimo,sve vas volim...:heart::



goodmorningbeautiful.gif
 
E sto se ove nas blogerke nesto dale na pesmice i price o seksu... steta sto nisam u formi u kojoj sam bio pre 10 - 15 godina ... jooooj al bi letelo perje na sve strane :hahaha:
Dobro jutro u 11 satiiii... e pa bas si poranila :hahaha: ja bre pijem vec trecu kafu a jos nista nisam jeo... sta spremas za rucak, ej nemoj mi samo reci da ce biti neki pevac :eek: mene ovde toliko cerupaju, kuvaju i peku da s ovim sto je ostalo od moje malenkosti ne bi mogla ni zube da iscackas :rotf:

U stvari, sto se bre ja trpam kad mene nisi ni zvala :sad2: ne moram bas ni ja u svakoj corbi da zavrsim :whistling:
 
MuskoSamBre;bt118788:
E sto se ove nas blogerke nesto dale na pesmice i price o seksu... steta sto nisam u formi u kojoj sam bio pre 10 - 15 godina ... jooooj al bi letelo perje na sve strane :hahaha:
Dobro jutro u 11 satiiii... e pa bas si poranila :hahaha: ja bre pijem vec trecu kafu a jos nista nisam jeo... sta spremas za rucak, ej nemoj mi samo reci da ce biti neki pevac :eek: mene ovde toliko cerupaju, kuvaju i peku da s ovim sto je ostalo od moje malenkosti ne bi mogla ni zube da iscackas :rotf:

U stvari, sto se bre ja trpam kad mene nisi ni zvala :sad2: ne moram bas ni ja u svakoj corbi da zavrsim :whistling:


Komsija ,jos nema 12 sati,znaci jutro je...Ja legla u pet,ustala u devet i sada pijem drugu duplu,bez dorucka..Cekam da deca ustanu,a oni blago majci,spavaju do podne,pa i duze...Tako da ce rucak biti tek oko 5...;)
Komsija,poziv vazi za sve,ali ova najblize komsije moram prve da pozovem...red je...ionako stalno trcim kod njih:''Komsija curi mi slavina,otisao mi osigurac i slicno''A ja sama,treba mi pomoc...:zper:
I gde ti bre vide da pisem o seksu,ja samo lepo pozvah na kaficu...Tako da svrati slobodno,ne treba ti forma,a i supu sam kuvala juce,danas mogu da preskocim,jescu nesto bez mesa...:zcepanje::zcepanje:
 
Tijara;bt118794:
Dobro vam jutro, iako me Dunja nije pozvala;) ja dosla na kaficu,cisto da se ispricamo sta nam sve u kuci valja popraviti:zcepanje: posto smo same, a valjda ce i toga biti jednog dana:whistling:Dobro ti jutro Dunjice:cmok2:

Jao koliko ja komsija imam,bas mi milo...upadaj...Ima da se dogovorimo,nego sta...;)Valjda ce ovaj komsija iznad pomoci,kad vec kaze da je musko...A i ova dvojica prvih komsija samo sto nisu dosli..Spade mi frizura,a njih jos nema...:zcepanje::zcepanje::zcepanje:

 
SibirskiTigar;bt118796:
od kad si mi rekla da i ti nosis onakve rukavice ja stalno virkam ne bi li ih video ali i ono sta kriju

Krijem ja brojna iznenadjenja,vidis kakav mi je lep ovaj ves,a rukavice idu sa haljinom koja otkrivaju gola ramena i visoke potpetice pride...To cu obuci kada me pozoves na veceru,komsija...:whistling:
 
RiadaT.;bt118818:
Dunjocka...vidi kako sam ti lijep nadimak smislila.....moze li jedna kafica za malo dalju komsinicu....doduse,prvu jutarnju sam pila davno,al ako ima jedna,pa makar i hladna,sad bih je popila....

Ma jos pitas,samo izvoli...I hvala ti na nadimku...I sta kazes,slatka moja i tebi iskocili osiguraci i riknula slavina?Ccccc,jooj...valjda ce ovo MUsko pomoci ili samo zna da kukukurice...:whistling:.
 

Back
Top