DOBRO JUTRO,BLOGERI... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

DUNJA W

DOBRO JUTRO,BLOGERI...

Oceni ovaj blog
Jeste li se jutros probudili zagrljeni,poljubljeni?Je li vam neko doneo kaficu u krevet?Ili je mozda bila prava ''akcija''...

Ja se probudih sama,kao i uvek...Bez poljubaca,bez zagrljaja,bez akcije,sama skuvah kafu...Ali evo doterah se,namirisah,mozda neki komsija bloger navrati na kafu,u Ulicu Blogera br.7...Bar one prve komsije Zxy iz broja 5 i Tigar iz broja 9..Ionako me stalno merkaju iza zavese...Svratite slobodno...A i komsinice su dobrodosle...Gagili,Zeljena,Ljilja...I svi ostali...Dodjite da se druzimo,sve vas volim...:

Pošalji "DOBRO JUTRO,BLOGERI..." na Facebook Pošalji "DOBRO JUTRO,BLOGERI..." na Google Pošalji "DOBRO JUTRO,BLOGERI..." na My Yahoo! Pošalji "DOBRO JUTRO,BLOGERI..." na Live Pošalji "DOBRO JUTRO,BLOGERI..." na MySpace Pošalji "DOBRO JUTRO,BLOGERI..." na Twitter Pošalji "DOBRO JUTRO,BLOGERI..." na Digg Pošalji "DOBRO JUTRO,BLOGERI..." na del.icio.us

Ažurirano 28.11.2010. u 12:39, autor: DUNJA W

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 10 12345 ... PoslednjaPoslednja
  1. MuskoSamBre (avatar)
    E sto se ove nas blogerke nesto dale na pesmice i price o seksu... steta sto nisam u formi u kojoj sam bio pre 10 - 15 godina ... jooooj al bi letelo perje na sve strane
    Dobro jutro u 11 satiiii... e pa bas si poranila ja bre pijem vec trecu kafu a jos nista nisam jeo... sta spremas za rucak, ej nemoj mi samo reci da ce biti neki pevac mene ovde toliko cerupaju, kuvaju i peku da s ovim sto je ostalo od moje malenkosti ne bi mogla ni zube da iscackas

U stvari, sto se bre ja trpam kad mene nisi ni zvala ne moram bas ni ja u svakoj corbi da zavrsim
  2. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio MuskoSamBre
    E sto se ove nas blogerke nesto dale na pesmice i price o seksu... steta sto nisam u formi u kojoj sam bio pre 10 - 15 godina ... jooooj al bi letelo perje na sve strane
    Dobro jutro u 11 satiiii... e pa bas si poranila ja bre pijem vec trecu kafu a jos nista nisam jeo... sta spremas za rucak, ej nemoj mi samo reci da ce biti neki pevac mene ovde toliko cerupaju, kuvaju i peku da s ovim sto je ostalo od moje malenkosti ne bi mogla ni zube da iscackas

U stvari, sto se bre ja trpam kad mene nisi ni zvala ne moram bas ni ja u svakoj corbi da zavrsim

Komsija ,jos nema 12 sati,znaci jutro je...Ja legla u pet,ustala u devet i sada pijem drugu duplu,bez dorucka..Cekam da deca ustanu,a oni blago majci,spavaju do podne,pa i duze...Tako da ce rucak biti tek oko 5...
    Komsija,poziv vazi za sve,ali ova najblize komsije moram prve da pozovem...red je...ionako stalno trcim kod njih:''Komsija curi mi slavina,otisao mi osigurac i slicno''A ja sama,treba mi pomoc...
    I gde ti bre vide da pisem o seksu,ja samo lepo pozvah na kaficu...Tako da svrati slobodno,ne treba ti forma,a i supu sam kuvala juce,danas mogu da preskocim,jescu nesto bez mesa...
  3. Tijara (avatar)
    Dobro vam jutro, iako me Dunja nije pozvala ja dosla na kaficu,cisto da se ispricamo sta nam sve u kuci valja popraviti posto smo same, a valjda ce i toga biti jednog danaDobro ti jutro Dunjice
  4. SibirskiTigar (avatar)
    od kad si mi rekla da i ti nosis onakve rukavice ja stalno virkam ne bi li ih video ali i ono sta kriju
  5. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio Tijara
    Dobro vam jutro, iako me Dunja nije pozvala ja dosla na kaficu,cisto da se ispricamo sta nam sve u kuci valja popraviti posto smo same, a valjda ce i toga biti jednog danaDobro ti jutro Dunjice
    Jao koliko ja komsija imam,bas mi milo...upadaj...Ima da se dogovorimo,nego sta...Valjda ce ovaj komsija iznad pomoci,kad vec kaze da je musko...A i ova dvojica prvih komsija samo sto nisu dosli..Spade mi frizura,a njih jos nema...

6. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    od kad si mi rekla da i ti nosis onakve rukavice ja stalno virkam ne bi li ih video ali i ono sta kriju
    Krijem ja brojna iznenadjenja,vidis kakav mi je lep ovaj ves,a rukavice idu sa haljinom koja otkrivaju gola ramena i visoke potpetice pride...To cu obuci kada me pozoves na veceru,komsija...
  7. Tijara (avatar)
    da se nisu uplasili popravki
  8. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio DUNJA W
    Krijem ja brojna iznenadjenja,vidis kakav mi je lep ovaj ves,a rukavice idu sa haljinom koja otkrivaju gola ramena i visoke potpetice pride...To cu obuci kada me pozoves na veceru,komsija...
    gola ramena mi raspaljuju mastu
  9. DUNJA W (avatar)
    da se nisu uplasili popravki
    Izgleda...Svi bi da piju kafu,ali da nista ne popravljaju...
  10. Tijara (avatar)
    Jooj oni pricaju o golim ramenima, rukavicama,crnim seksi haljinama i stiklicama a ja o popravkama...ququuu prolupala sam
  11. zxy (avatar)
    Hoću ja
    kako da ne
    baš slika ta
    pivlači me
    samo da završim
    neke poslove
    ps
    i ako ne nadjem
    nešto bolje
  12. DUNJA W (avatar)
    gola ramena mi raspaljuju mastu

Onda spramaj veceru i crno vince pride...i zovi..
  13. DUNJA W (avatar)
    Jooj oni pricaju o golim ramenima, rukavicama,crnim seksi haljinama i stiklicama a ja o popravkama...ququuu prolupala sam

Draga izgleda da cemo morati da platimo majstore,niko se popravki ne prihvata...
  14. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Hoću ja
    kako da ne
    baš slika ta
    pivlači me
    samo da završim
    neke poslove
    ps
    i ako ne nadjem
    nešto bolje

Opet ces ti meni viriti iza zavese,dolazi ovamo...
  15. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio DUNJA W
    Onda spramaj veceru i crno vince pride...i zovi..
    ostri su mi zubi
  16. MuskoSamBre (avatar)
    Haaaaaaaa.... kakve paljevine... al ste se naloziliiii
  17. DUNJA W (avatar)
    ostri su mi zubi
    Paaaa?
  18. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio MuskoSamBre
    Haaaaaaaa.... kakve paljevine... al ste se naloziliiii
    Ako si musko valjda znas sta je zezanje i upadaj u masinu...Osmeh na lice..Ti nas ocigledno ne poznajes,mise ovako zezamo stalno,zato svi traze kucu u nasoj ulici...
  19. MuskoSamBre (avatar)
    Ahaaa... a ja mislio da se stvarno sprema neka seksi zuraja i da cu ostati bez ... nije bre jaja nego bez perja

Dugujes mi 300 dindzi
  20. RiadaT. (avatar)
    Dunjocka...vidi kako sam ti lijep nadimak smislila.....moze li jedna kafica za malo dalju komsinicu....doduse,prvu jutarnju sam pila davno,al ako ima jedna,pa makar i hladna,sad bih je popila....
Strana 1 od 10 12345 ... PoslednjaPoslednja