SAVET!!!

Drage moje!

Imam jedan savet za vas. Nipošto ne ostavljajte sliku u profilu, osim ako ne želite da dobijate brdo pp svaki dan. Ja svoju stavila i šlognula se. Ne mogu da živim od privatnih poruka! Taman izbrišem jednu, kad eto ti je druga...Javljali mi se i mlađi i stariji, kuku meni!
A ja udata pa jadna odma' brišem postove da muž ne gvirne gde ne treba. Samo mi još fali da mi se on nakači na vrat svojom ljubomorom.
Daklem, ako ste imalo pametne, aman-zaman, NE STAVLJAJTE FOTKU U PROFIL!!!!!!!!

Vaša sjo
 
pa da zapravo volis da dobijas p.p ostavila bi sliku u profilu i cutala o tome...zaista ne razumem neke ljude i to trzenje suprotnog smisla necijih jasno napisanih reci,znas sta ja volim da kazem sjo,samo sve sto govorimo drugima i o drugima govori o nama samima...tako i kojica polazi od sebe pa u nasim recima pronalazi iskrivljeni smisao.
 
Ste obsipali ovo komentarima..

Ja imam svoju sliku u profilu, i dosad sam samo 1 dobio pp od neke devojke, posebne,
umetnice koja studira umetnost u Jagodini, ali je pre zauzeta, pa mi ne pise duze
vremena.. :( . A kad ce doci malo odmora.. :???: Nemam pojma. ;)

Tako da cutite, sto je bar neko izabrao da vam posalje pp..
 
I ja iman sliku u profilu i briga me ca ko misli. Nek misli ca ko misli i nek se pale muskardini. Cure stavite sliku u profil da se vidi da ste cure a ne pizduni ka oni muskardini ca stavljaju aute jer se srame sebe.
 
Poslednja izmena:

Back
Top