Nekad - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tijara

Nekad

Oceni ovaj blog
Ovde cu vam koliko mogu docarati slikama kakvi smo bili.Secam se Stefanovog petog rodjendana, poslednjeg koji smo proslavili. Ne znam da li neko zna za akciju Naj-torte, to je akcija pravljenja torti za decu bez roditelja, ucestvovala sam u prvih par akcija, pricam vam to, zato sto sam na jednu od tih akcija odnela tortu u obliku slona- Damba, takvu je Stefan trazio. Za taj njegov rodjendan /sto mi je sada i drago/ napravila sam mu XXXL Dzamba, i sve sto sam zamislila i kako sam zamislila sve mi je uspelo fantasticno. Dok sam je pravila, on je sa drugarima uletao u kuhinju da je svi vide i da se dive...i u jednom momentu mi je sapnuo"Mama, ovo nije slon, ti pravis zirafu" i otrcao smejuci se, vratio se vrlo brzo i dobila sam naaaaajnezniji zagrljaj i poljubac na svetu..."Samo sam se salio"...eh. Na zalost ni jednu sliku sa tog rodjendana nemam. Kupili smo dva filma, Natasa je zelela da slika, medjutim cim je pritisla, film se sam od sebe premotao. Moj suprug misleci da je ona nesto pokvarila, promeni film...i isto mu se desi...bilo je suvise kasno da idemo da kupujemo novi film...i tako...prodje taj trenutak...sudbina ili...
Ovo je Stefan na moru, peca sa terase u bastu...a Tijara netremice posmatra sta li ce on upecati...
a spale su mu i gacice...
[/URL]

Ovo je proslava drugog rodjendana, u sestrinim rukama je sve najlepse...svi tapsu i cekaju tortu..
[/URL]

Ovde je imao godinu dana, sa tatom i najstarijom sestrom...
[/URL]
Stefan i ja...
[/URL]

Pošalji "Nekad" na Facebook Pošalji "Nekad" na Google Pošalji "Nekad" na My Yahoo! Pošalji "Nekad" na Live Pošalji "Nekad" na MySpace Pošalji "Nekad" na Twitter Pošalji "Nekad" na Digg Pošalji "Nekad" na del.icio.us

Komentari

1. Emin@ (avatar)
    Takve i treba da ih pamtis.Vesele,srecne iskupa.Mali je kao andjelak
  2. LJILJA MMM (avatar)
  3. Tijara (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Ljiljo
  4. Tijara (avatar)
    Citat Original postavio Emin@
    Takve i treba da ih pamtis.Vesele,srecne iskupa.Mali je kao andjelak