Život je čudo - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Storm+y

Život je čudo

Oceni ovaj blog

Bez obzira što kratko traje - svašta se može doživeti i odživeti u jednom malom životu. I sve su to darovi. I tuga beskrajna i trenutni bljeskovi sreće.

I ko zna da li je život samo jedan ili se iznova vraćamo, dok ne odživimo svoju karmu ili šta je to već... Mali smo mi da bi spoznali takve tajne.

I nije nam život podaren da bismo uživali i bili srećni. Život nam je dat da se mučimo i da za nagradu povremeno bivamo vinuti u visine, u beskraj, u blaženstvo...

Treba ići dalje putem koji je se otvara pred nama, jer ko zna na kakva sve iznenađenja se na njemu može naići. Neka će nas rastužiti, neka radovati... Važno je da se ide dalje...

Pošalji "Život je čudo" na Facebook Pošalji "Život je čudo" na Google Pošalji "Život je čudo" na My Yahoo! Pošalji "Život je čudo" na Live Pošalji "Život je čudo" na MySpace Pošalji "Život je čudo" na Twitter Pošalji "Život je čudo" na Digg Pošalji "Život je čudo" na del.icio.us

Ažurirano 17.11.2010. u 05:34, autor: Storm+y

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. DUNJA W (avatar)
    Slazem se da je zivot ponekad mucenje,ali ima i mnogo,mnogo stvari koji ga cine lepim...A i sama si rekla da je vazno ici dalje jer ko zna sta nas jos ceka...Mozda vec danas nesto lepo nam se desi...
  2. SibirskiTigar (avatar)
    Bas zato sto je jedan treba ga ziveti ...idemo dalje...
  3. zxy (avatar)
    Ceo moj blog je posvećen ovim temama.Mora da si ga čitala kad pričaš isto
    Šalim se naravno ,pre ili posle svi dodjemo na to.A živimo kako znamo i umemo uglavnom kako moramo I ako je moguće treba što vedrije
    Bethoven:kroz patnju do radosti
    Ažurirano 17.11.2010. u 12:58, autor: zxy
  4. Tijara (avatar)
    Ponekad, kada pozelim da uradim nesto bleskasto, a sto nije u skladu sa mojim godinama ...uvek kazem " Ma nek ide zivot"...tako je kratak,nekad bolan...nekad zaiskri srecica kao tracak sunca,pa se dusa osmehne i zatreperi,na sebi sam osetila sta znaci propustiti trenutak! Takvi trenuci sacinjavaju lepotu zivljenja, sami zivot u stvari. Zato kazem...Nek ide zivot!
  5. Storm+y (avatar)
    Hvala Vam, dragi moji, što ste podelili svoja razmišljanja sa mnom.

Naročito mi je drago što smo se složili. To verovatno znači da smo na dobrom putu.

6. goksi65 (avatar)
    Zivot je jedan, koliko mi znamo. Mucimo se da, ali ipak ima vrednosti koje zasluzuju malo muke. Ima veoma mnogo lepih stvari koje u zivotu neko vidi, neko ne. A sitna zadovoljstva, to su melemi za sve rane....
  7. Storm+y (avatar)
    Citat Original postavio goksi65
    Zivot je jedan, koliko mi znamo. Mucimo se da, ali ipak ima vrednosti koje zasluzuju malo muke. Ima veoma mnogo lepih stvari koje u zivotu neko vidi, neko ne. A sitna zadovoljstva, to su melemi za sve rane....

Upravo tako