Umesto "Laku noć" - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

DUNJA W

Umesto "Laku noć"

Oceni ovaj blog
Pripijte se ove noći uz one koje volite,razmenite nežnost,dodire,poljupce,strast,šaputanja...Vi koji ste sami,maštajte,napišite poruke pune čeznje i strasti onima koje volite,pa kada se vidite nadoknadite propušteno...Život je divan kada imate s kime da podelite njegove lepote...Uživajte uz ove divne note, Bolero prosto mami na vodjenje ljubavi...Lepu noc vam želim...

Pošalji "Umesto "Laku noć"" na Facebook Pošalji "Umesto "Laku noć"" na Google Pošalji "Umesto "Laku noć"" na My Yahoo! Pošalji "Umesto "Laku noć"" na Live Pošalji "Umesto "Laku noć"" na MySpace Pošalji "Umesto "Laku noć"" na Twitter Pošalji "Umesto "Laku noć"" na Digg Pošalji "Umesto "Laku noć"" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. DUNJA W (avatar)
  2. DUNJA W (avatar)
  3. DUNJA W (avatar)
  4. Storm+y (avatar)
    Dear Dunja,

Zaista deluju inspirativno Tvoji postovi... Naročito u ovo doba noći... Teško je ne zamisliti se nad njima i ne prepustiti se mašti, ako već ne može drugačije da biva...

5. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio Storm+y
    Dear Dunja,

Zaista deluju inspirativno Tvoji postovi... Naročito u ovo doba noći... Teško je ne zamisliti se nad njima i ne prepustiti se mašti, ako već ne može drugačije da biva...

Hvala Stormy na poseti mom blogu i komentaru...I drago mi sto je tako delovao na tebe...Sinoc sam slusala Bolero,setila se nekog ko mi nedostaje i masta je proradila,posto kako ti lepo rece ''ne moze drugacije da biva''....Pozelela sam da to zabelezim i podelim sa vama...i eto...

Nadam se da neki od vas jutros bude ovako...i da znaju koliko su srecni zbog toga...
  6. Trinito (avatar)
    dunja, izuzetno mi je drago da ste ostavili svoj otisak prsta na mom blogu.pozdrav trinito
  7. SibirskiTigar (avatar)
    DUNJO ti sve znas,da nisi vodovita
  8. zxy (avatar)
    Što ne posla ovu poruku malo ranije,..ja otišao na spavanje bez veze bre,izglupirah se
  9. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    DUNJO ti sve znas,da nisi vodovita
    Hahahaha...samo naslucujem...
  10. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Što ne posla ovu poruku malo ranije,..ja otišao na spavanje bez veze bre,izglupirah se
    Sta cu kada me spopala zelja u gluvo doba noci...
  11. SibirskiTigar (avatar)
    uh, dobro je dok imas ovakve sljutnje...
  12. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio Trinito
    dunja, izuzetno mi je drago da ste ostavili svoj otisak prsta na mom blogu.pozdrav trinito
    Ne secam se da sam komentarisala tvoj blog,pogledacu....Hvala na poseti mom...
  13. DUNJA W (avatar)
    uh, dobro je dok imas ovakve sljutnje...

I jos neke...
  14. SibirskiTigar (avatar)
    da ti nisi Milan Tarot
  15. DUNJA W (avatar)
    da ti nisi Milan Tarot
    Ma jok,verovatno zbog Skorpije u podznaku...A i nekako Bikove posebno naslutim...
  16. SibirskiTigar (avatar)
    zbog rogova, verovatno
  17. zeljena (avatar)
  18. goksi65 (avatar)
  19. DUNJA W (avatar)
    zbog rogova, verovatno
    Zbog toga sto su takvi kakvi jesu....
  20. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio zeljena