destrukcija - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Trinito's blog

destrukcija

Oceni ovaj blog
i rece Scipion Africki , mislim da Kartagenu treba razvaliti, rece i neporece. razvali je ko pjan g...., meni je nekako mnogo drazi baron Minhauzen i Brams mi je drag nije bio roker nego cisto narodnjak i nije bio destruktivan osim kad malo popije.ono case lomim, al' na madjarskom pa i ne izgleda tako strasno.meni licno najodvratniji su bili Hanibal i brat mu Hazurbanipal, ma kuda su se oni zaputili preko Visokih Tatra i Garmisspertenkirhena sa slonovima jel' oni misle da ce tako u Evropu.i da nebi gusaka ode Rim k'o da ga ni bog nije dao.ja to vidim iz neutralnog ugla jer sam po nacionalnosti Skit to tacno znam jer kad bi se pojavio kuci posle dva tri dana obicno bi mi neko zalomio samar uz neizbezno ,gde si bio skitnico.eto, tako znam.

Pošalji "destrukcija" na Facebook Pošalji "destrukcija" na Google Pošalji "destrukcija" na My Yahoo! Pošalji "destrukcija" na Live Pošalji "destrukcija" na MySpace Pošalji "destrukcija" na Twitter Pošalji "destrukcija" na Digg Pošalji "destrukcija" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano