Hej... blogerke i blogeri, nosite se bre... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

(NE)IZGOVORENE MISLI

Hej... blogerke i blogeri, nosite se bre...

Oceni ovaj blog
.... u persun!

Da vam cika Zoki kaze nesto... gori ste od zarazne bolesti, casna rec... mnogo ste bre zarazni Vas covek treba da strpa u neki karantin, sto je sigurno sigurno je! Evo recimo ja sam vam zivi primer ... ja sam vasa zrtvaaaa Kako li ste me samo navukli na tanak led i tako brzo zarazili... zalicu se drustvu za zastitu lajavih krelaca, organizovacu anti blogerske demonstracije, pocecu da pisem peticije i da prikupljam potpise za zabranu blogovanja, tuzicu vas medjunarodnom sudu nepravde... obrali ste bostan, aha i pamuk bre ('ebiga obrali smo bostan svi mi i to ohoho... sad nas polako pretvaraju u berace pamuka iz kolonijalnih vremena, samo sto nismo crni nego beli ali ne brinite nista, ima vremena, pocrnecemo i mi).
Znaci, ovako... dodjem ja na Krstaricu i vec tri dana preskacem sve ono sto me je interesovalo do tad, nego odmah kliknem na blogove i onda imam samo dve nedoumice ... da li prvo da citam i komentarisem ili prvo da pisem, ZARAZEN 100%
Jel ima bre negde neka vakcina protiv blogovanja, a?
Ako nema.... berite kozu na siljak ima da vas davim dok vas ne poplavim i to u teget plavo, bre!
Najpametnije bi vam bilo da cim vidite ovog sasavog Sofronija na avataru, lagano zaobidjete njegov teren... gledali ste crtac, znate kakav je lajavi krelac, e pa nisam ni ja nista bolji od njega!

Dobro vam vece i pun dzak srece!
Jel treba jos nesto, aha, neka muzikica, evo... ja kad sam pile bio!

Pošalji "Hej... blogerke i blogeri, nosite se bre..." na Facebook Pošalji "Hej... blogerke i blogeri, nosite se bre..." na Google Pošalji "Hej... blogerke i blogeri, nosite se bre..." na My Yahoo! Pošalji "Hej... blogerke i blogeri, nosite se bre..." na Live Pošalji "Hej... blogerke i blogeri, nosite se bre..." na MySpace Pošalji "Hej... blogerke i blogeri, nosite se bre..." na Twitter Pošalji "Hej... blogerke i blogeri, nosite se bre..." na Digg Pošalji "Hej... blogerke i blogeri, nosite se bre..." na del.icio.us

Ažurirano 15.11.2010. u 01:21, autor: MuskoSamBre

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. LJILJA MMM (avatar)

Gotov si druže.......kuvan i pečen......
    Pogubno je bilo što si kliknuo na moj blog.....greška druže...greška
    Ali je meni, a i ostalima drago što si pogrešio
  2. gagili48 (avatar)
    Pa ti si zaista pravi Sofronije...
    ali drago mi je - Sofronije sto osvezi ove nase stranice!
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio gagili48
    Pa ti si zaista pravi Sofronije...
    ali drago mi je - Sofronije sto osvezi ove nase stranice!
    el da ga prvo obarimo.....ne deluje mi baš mlado da mož da ide pravi u rernu
  4. MuskoSamBre (avatar)
    Vidi, vidi kako se krivac ( kako li se kaze krivac u zenskom rodu nemam pojma, mozda ti znas ), i kako sad da nastavi tekst... krivac sama javlja... ili ... krivac sam javlja... ali onda ce ispasti da si ti musko, a nisi! Ti si zena a ako imas jedno tries kila viska e onda si bre zena i po... ubices me....zanimljiva i duhovita zeno, eto ipak me neces ubiti, zar ne
    I kako se kaze krivac u zenskom rodu ???
    Ažurirano 14.11.2010. u 23:43, autor: MuskoSamBre
  5. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio MuskoSamBre
    Vidi, vidi kako se krivac ( kako li se kaze krivac u zenskom rodu nemam pojma, mozda ti znas ), i kako sad da nastavi tekst... krivac sama javlja... ili ... krivac sam javlja... ali onda ce ispasti da si ti musko, a nisi! Ti si zena a ako imas jedno tries kila viska e onda si bre zena i po... ubices me....zanimljiva i duhovita zeno, eto ipak me neces ubiti, zar ne
    I kako se kaze krivac u zenskom rodu ???
    krivica
    Ne Muški..neću te ubiti.....trebaš nam živ
    I sitna sam.....nemam viška....
    Ažurirano 14.11.2010. u 23:43, autor: MuskoSamBre
  6. MuskoSamBre (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Aaaa.... pa zar ja ovako sav ubudjaveo osvezih ove stranice ma idi begaj... mene me bre drze u podrumu pored onog bureta sas kiseli kupus, stra me da ce jednom u mraku da pogrese i da me na prolece bace u kantu za smece (ostaci kiselog kupusa se bacaju iskljucivo nocu i to kad pada kisa... jel tako ovo kad me vidite ovde to znaci da sam iskoristio priliku zahvaljujuci tome sto ili nema nikog kuci ili svi spavaju
  7. MuskoSamBre (avatar)
    E nesto sam zabrljavio... ovaj moj gornji post je bio citat na gagilin komentar a sad ispade da je na Ljiljin... ova Ljilja zna neke magije, garant bre
  8. LJILJA MMM (avatar)
    E nesto sam zabrljavio... ovaj moj gornji post je bio citat na gagilin komentar a sad ispade da je na Ljiljin... ova Ljilja zna neke magije, garant bre
    naravno da si zabrljaveo
    i naravno da znam magije
    znači da te turimo u ekspres lonac
  9. gagili48 (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Da...prvo barenje...
  10. MuskoSamBre (avatar)
    Citat Original postavio gagili48
    Da...prvo barenje...
    Cek da proverim, da li ce opet od negde da iskoci Ljilja dok odgovaram na tvoj post zena zna znanje, a i neke magije breee

A sto se barenja tice... aj ti lepo idi zalozi vatru i turi lonac a ja cu za to vreme sam da se ocerupam, da ti malo olaksam posao

11. gagili48 (avatar)
    Cek da proverim, da li ce opet od negde da iskoci Ljilja dok odgovaram na tvoj post zena zna znanje, a i neke magije breee

A sto se barenja tice... aj ti lepo idi zalozi vatru i turi lonac a ja cu za to vreme sam da se ocerupam, da ti malo olaksam posao

Laku noc Sofronije...
  12. MuskoSamBre (avatar)
    Aj laku noc... odoh i ja posto sam se vec ocerupao ali ipak uspesno eskivirao lonac, sad mogu mirno u krevetac

13. dežurno zvocalo (avatar)
    Je li bre Muško, jel te neko diroooo?!!!
  14. Emin@ (avatar)

Vakcine nema tako da,pomiri se sa sudbinom
  15. MPMcB (avatar)
    "Ja sam pile"
    "Pevac ili krelac biće dobro pečenje"
    Tako li beše u onom crtaću?
    Dobrordošao
  16. Amaunet (avatar)
    "Znaci, ovako... dodjem ja na Krstaricu i vec tri dana preskacem sve ono sto me je interesovalo do tad, nego odmah kliknem na blogove i onda imam samo dve nedoumice ... da li prvo da citam i komentarisem ili prvo da pisem, ZARAZEN 100%"

Ovo kao da sam ja pisala
    Ista je priča kod mene, tako da nisi jedini i time ne pokušavam da te utešim. Ne bih ni bila ovde da ljudi nisu divni. Manje više zbog blogovanja ... prosto ne mogu da odolim da pročitam divne reči utehe i prijateljstva.
    Na to si se "upecao" i to samo znači da ti je ovde mesto
  17. Tijara (avatar)
    E, slatki mali Sofronije...ume on za sebe da kaze jos stosta, kao na primer-"Dobar je ovaj mali, samo malo glup!", a dobar je i matematicar-"Dvaput nista, jeste nista, matematika je jasna." a sto se tek snalazi-"Bolje da i ne gledam, mozda i jesam tamo" Nego mislim ja da je on vec obaren, a i mi da nesto naucimo od njega Sofronije neces se izvuci tako lako...
  18. stankovicgor (avatar)
    Ima da lepish blogove dok ne dobijesh rogove
    za tobom vikace svaki krelac
    eno ga rogati pevac
  19. Лулница (avatar)
    Muzikica je odlična
    Baš si bio simpa kao mali

Smejala sam se do suza
  20. Лулница (avatar)

Ne sme tebe niko da dira

Ne da Lulnica