Zivim da te nadjem - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tijara

Zivim da te nadjem

Oceni ovaj blog

...Nekada sam jurišala na vetrenjače,
danas ih samo gledam dok mirno stoje...
I ne mrdam....

Pošalji "Zivim da te nadjem" na Facebook Pošalji "Zivim da te nadjem" na Google Pošalji "Zivim da te nadjem" na My Yahoo! Pošalji "Zivim da te nadjem" na Live Pošalji "Zivim da te nadjem" na MySpace Pošalji "Zivim da te nadjem" na Twitter Pošalji "Zivim da te nadjem" na Digg Pošalji "Zivim da te nadjem" na del.icio.us

Kategorije
Dusom kroz muziku

Komentari

1. 123loncar (avatar)
  2. Tijara (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
  3. gagili48 (avatar)
    I ne mrdaj...
  4. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio gagili48
    I ne mrdaj...
    ........nemrdam......celog života sam igrao žmurke i niko me nije našao .....
    čak i kad sam mrdao ....čovek baksuz ....
  5. Tijara (avatar)
    Citat Original postavio gagili48
    I ne mrdaj...
    Evo Gago stojim, ne mrdam
    sirom otvorenih ociju gledam
  6. Tijara (avatar)
    i Loncar ne mrda... ma kakav si ti baksuz covece...ja sam
  7. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ........nemrdam......celog života sam igrao žmurke i niko me nije našao .....
    čak i kad sam mrdao ....čovek baksuz ....
    pa ko može da uhvati ....vetar?
  8. Tijara (avatar)
    Eh Ljiljo, izgleda da se Loncar kamuflirao, znas li da ljubav kruzi kao vetar, dodirne tu i tamo, a posle Amoru pripisu sve pohvale.
  9. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio Tijara
    Eh Ljiljo, izgleda da se Loncar kamuflirao, znas li da ljubav kruzi kao vetar, dodirne tu i tamo, a posle Amoru pripisu sve pohvale.
    Znam.....zato i kažem da je vetar a ne Amor....zakamufliran i neuhvatljiv
    ali nema veze, važno da je tu
  10. Tijara (avatar)
    Tacno tako Ljiljo
  11. zxy (avatar)
    Možda ne mrdaš zato što one miruju.Nema vetra ili... šta im fali.Nešto tu nedostaje da se slika pokrene
  12. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio Tijara
    .....može biti ....može ... ti helenski i rimski polu bogovi , čista su izmišljotina dabi ukrali tuđ trud i mukotrpni rad ...koliko puta treba prodrmati cvet ljiljana dase opraši ... a posle kažu Amor ...koliko puta treba razmrsiti kose brezi , jasiki ----- a da ne pričam
    o današnjoj mladeži koja živi u sajber kosmosu ......koliko puta njima treba pomilovati lice i prodrmati loknice da im okice zasvetle - dabi im leptirići se uskomešali u stomaku ( tako oni to opisuju ...... to što ti nazivaš ljubav )..... da, ljubav na vetru kruži oko nas .....
  13. MuskoSamBre (avatar)
    ... pozeli, samo pozeli
    i bicu vetar ....
  14. Tijara (avatar)
    Citat Original postavio MuskoSamBre
    ... pozeli, samo pozeli
    i bicu vetar ....
    MuskoSamBre, ih...