Mozda sam malo lud ali bar mi noge ne smrde! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

(NE)IZGOVORENE MISLI

Mozda sam malo lud ali bar mi noge ne smrde!

Oceni ovaj blog
Nije valjda (a izgleda da jeste) da cu poceti da pisem blog!!!

Dobro, ako neko kojim slucajem zaluta ovde i izgubi par minuta citajuci moje (ne)izgovorene misli, treba da zna i ko je za to kriv!

Kriva je (ni kriva ni duzna) izvesna forumasica LJILJA MMM, a da ona o tom pojma nema. Kriva je zato sto je bas nocas napisala u svom blogu tekst "CUTANJA", a sasvim slucajno mi je bas nocas bilo nesto dosadno na forumu i aj kliknem (sasvim namerno) na blogove da vidim sta ima tamo... i tako vidim taj naslov (bio je prvi pa kliknem na njega), procitam i malo se inspirisem pa joj napisem komentar, a komentar je u stvari neka moja pesmica sa slicnim naslovom samo malo doradjena za tu priliku! E sad kad je vec doradjena aj rekoh da je zalepim ovde, nek se nadje, leba ne trazi... eto to je to!

Aha....ono gore "mozda sam malo lud..." ima rep! Do pre par godina sam mislio da svi koji pisu pesme, pesmice, price, blogove i jos svasta nesto, nisu bas, bas... sad to vise ne mislim, sad se samo pitam koliko nismo bas, bas...!?

Ma nema veze i ako nismo....niko nije savrsen vazno je da nam noge ne bazde, a jos vaznije da nam tragovi po necovestvu ne smrde!

-------------------------------------------------------------

"... tvoja su cutanja, moja lutanja!
Lutam po toj tvojoj tisini,
trazim onu brbljivu tebe,
ako ti smetam, molim te, izvini!
Izvini,
sto ne razumem ta cutanja tvoja,
i izvini,
ako ne razumes ova lutanja moja,
izvini, izvini, izvini!

I tako, gubimo se polako,
nestajemo,
sve smo manje mi
nije vise vazno zasto
ni ko je zbog toga kriv!

Mirise na kisu, dobro je!
Nebeske suze padace,
izadjimo bar na tren
da nam ovlaze obraze,
tek toliko da se ne vidi,
da ni tvoje ni moje
zbog nas padati nece...!"

iz zbirke "Koraci srece" , malo izmenjen i dopisan tekst za ovu priliku!

Pošalji "Mozda sam malo lud ali bar mi noge ne smrde!" na Facebook Pošalji "Mozda sam malo lud ali bar mi noge ne smrde!" na Google Pošalji "Mozda sam malo lud ali bar mi noge ne smrde!" na My Yahoo! Pošalji "Mozda sam malo lud ali bar mi noge ne smrde!" na Live Pošalji "Mozda sam malo lud ali bar mi noge ne smrde!" na MySpace Pošalji "Mozda sam malo lud ali bar mi noge ne smrde!" na Twitter Pošalji "Mozda sam malo lud ali bar mi noge ne smrde!" na Digg Pošalji "Mozda sam malo lud ali bar mi noge ne smrde!" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. MPMcB (avatar)
    Ide to tebi sasvim dobro, ne vidim u čemu je problem. ovde i tako ništa ne bazdi, bar ne fizički.
    Ludost je ovde pak voćka čudnovata.
    Slobodno nakaći šta imaš, nisi valjda pisao za fijoku?
    A što se "izvesna forumasica LJILJA MMM" -e tiče, koliko znam, dobićeš uzvratnu loptu
    ako već nisi
  2. LJILJA MMM (avatar)
    I brbljiva ima svoja ćutanja
    kao što i ti imaš svoja lutanja
    Razumi umesto što se izvinjavaš.
    I ne...ne nestaje se tako lako
    mada ume da izgleda baš opako.

Da......izadjimo na kišu
    očistiće dušu
    bljesnuće kao umivene ulice
    i pogledajmo se licem u lice.

Pa......drago mi je da te je moj blog naterao da napraviš svoj. Prihvatam krivicu....ali za uzvrat molila bih da nastaviš da objavljuješ.....ovo mi se baš dopada
  3. Emin@ (avatar)
    Lepo
  4. RiadaT. (avatar)
    Mislim da je u svemu najvaznije da su ti noge čiste....hehehehehe.....salim se naravno....
    Svidja mi se ovaj humoristicni nacin pisanja i bas mi je drago da te Ljilja"navukla" na to.....
    Samo napred!
  5. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio RiadaT.
    Mislim da je u svemu najvaznije da su ti noge čiste....hehehehehe.....salim se naravno....
    Svidja mi se ovaj humoristicni nacin pisanja i bas mi je drago da te Ljilja"navukla" na to.....
    Samo napred!

ja sam žena ozbiljna....sam se navukao
  6. RiadaT. (avatar)
    [QUOTE=LJILJA MMM;bt116446]ja sam žena ozbiljna....sam se navukao
    U stvari,u pravu si....ko ga je tjerao da te čita...mislim da je to ipak sudbina....
  7. Tijara (avatar)
    Aha....ono gore "mozda sam malo lud..." ima rep! Do pre par godina sam mislio da svi koji pisu pesme, pesmice, price, blogove i jos svasta nesto, nisu bas, bas... sad to vise ne mislim, sad se samo pitam koliko nismo bas, bas...!?
    Dobrodosao medju...bas,bas...
  8. pely (avatar)
    Ma znala sam da je Ljilja MMM zarazna,
    kada je i mene uspela
    da inspirise da ponešto napisem.

I sad sam dibi-duz inficirana...
    malo malo pa mi izbije "zaraza"
    te me natera da nešto pišem...

9. Лулница (avatar)
    Uvod me je nasmejao do suza

A pesmica mi se mnogo sviđa