Indijanska bajka - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

red riding hood

Indijanska bajka

Oceni ovaj blog
Jedne veceri

Pošalji "Indijanska bajka" na Facebook Pošalji "Indijanska bajka" na Google Pošalji "Indijanska bajka" na My Yahoo! Pošalji "Indijanska bajka" na Live Pošalji "Indijanska bajka" na MySpace Pošalji "Indijanska bajka" na Twitter Pošalji "Indijanska bajka" na Digg Pošalji "Indijanska bajka" na del.icio.us

Ažurirano 23.06.2016. u 01:36, autor: red riding hood

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Poledica93 (avatar)
    znam ovo.. mnogo je veoma poucno.
  2. tanjanish (avatar)
    Davno sam i ja ovo pročitala i oduševila se jer je takoooo istinito
  3. 123loncar (avatar)
    kako prepoznati priču u ovim vukovima ---dali narod vukova zaslužuje takvu genocidnu kvazi vaspitnu propagandu

Uploaded with ImageShack.us
    Ažurirano 11.11.2010. u 21:29, autor: 123loncar
  4. red riding hood (avatar)
    Da, znam i ja sam to citala,ali nije na odmet da se podsetimo,nekim ljudima bi ovu pricu valjalo zalepiti za ogledalo,u mom slucaju frizider hehe..sve zavisi od nas..sve ali bas sve..necu ulaziti u tumacenje ove price dublje od toga jer me nista drugo u njoj ne potstice na razmisljanje koliko ideja o Dobru I Zlu,kao i o mogucnosti izbora.Kakve su ti misli takav ti je zivot.Ili ipak ne..ko zna..a to me i zanima,da li je dovoljno da covek kaze sebi da se opredelio da bude dobar,da u sebi hrani samo plemenite stvari,a zlo ostavi gladno..dakle da li je dovoljno samo reci sebi ja cu biti dobar,pa zaista to i biti..da li se ljudi sami po sebi rode dobri ili zli,ili su tabula rasa..