NEPOPRAVLJIVA

''Baš sam naivna,nepopravljiva,bez razloga romantična!I kad me prevare,u snove verujem!Nepopravljiva i kad me takne žar i sav mi razum istopi, stvarno ne treba mi neko kao ti... Ne znam kuda me vode godine, dal mi spremaju neke priče srećnije, tako TREBA MI NEKO SKROZ DRUGAČIJI da me podseti da ipak postoji na svetu još neko bar, moj savršen par...''

Kao da sam ja pisala ove stihove...



Treba mi neko ko ce umeti da na meni zategne ove strune tako da svaka žica da najbolji zvuk...Žica R za romantiku,žica Lj za ljubav,žica S za strast...Treba mi neko ko će imati čarobne ruke,i iz tih žica izvući najlepse melodije,njegove i moje,naše...Treba mi neko ko će tom muzikom reći:*ONA JE MOJA I JA SAM NJEN*


slika-dama-sa-violinom-prelepa-um-slika-497772x640.jpg
 
xx-CZARNO---BIA%C5%81E--women--greacful--art--Sexy-women_large.jpg


Nepopravljiva,neodoljiva,neumoljiva...jasna strasna,glasna...draga moja drugarice,ceka on tebe negde,ne brini....
Ovih dana kao da svi traze nekoga...a kad se trazi ne moze se naci...ljubav dodje kada joj se uopste ne nadas....
 
zeljena;bt116290:
xx-CZARNO---BIA%C5%81E--women--greacful--art--Sexy-women_large.jpg


Nepopravljiva,neodoljiva,neumoljiva...jasna strasna,glasna...draga moja drugarice,ceka on tebe negde,ne brini....
Ovih dana kao da svi traze nekoga...a kad se trazi ne moze se naci...ljubav dodje kada joj se uopste ne nadas....


Svakog dana u meni se otkine po jedno parcence ove ljubavi koju uzalud dajem...I svakoga dana smiri se po jedan mali nemir i postajem sve jaca...Ne trazim vise nista,prepustila sam se zivotu...Ali to ne znaci da u sebi ne ceznem,ne zudim i ne pevam...Mozda je to trazenje,a mozda samo poziv da LJUBAV udje u moj zivot...
 
DUNJA W;bt116295:
Svakog dana u meni se otkine po jedno parcence ove ljubavi koju uzalud dajem...I svakoga dana smiri se po jedan mali nemir i postajem sve jaca...Ne trazim vise nista,prepustila sam se zivotu...Ali to ne znaci da u sebi ne ceznem,ne zudim i ne pevam...Mozda je to trazenje,a mozda samo poziv da LJUBAV udje u moj zivot...

odlično.....viš ovako....i kreneš dalje sa sve svojom čežnjom...i žudnjom....u potragu ili aktivno čekanje.....svejedno....ajde, možeš ti to kao i svaka jaka žena....:heart:

 
LJILJA MMM;bt116296:
odlično.....viš ovako....i kreneš dalje sa sve svojom čežnjom...i žudnjom....u potragu ili aktivno čekanje.....svejedno....ajde, možeš ti to kao i svaka jaka žena....:heart:



''Храбри могу све,
ако храбре знаш.
Љубав може све,
ако љубав даш.

...Љубав мења све,
за цео живот наш,
ако верујеш и чуваш,
један сан.

Љубав која лечи,
снага њене речи,
још у нама буди глас.''



 
zeljena;bt116297:
Ja je nisam zvala,sama je dosla...i srecna sam...
Nemoj zaliti sto je dajes,jednoga dana ce ti ona vratiti sve sto si davala i to duplo...


xx-CZARNO---BIA%C5%81E--woman--sexy--greacful--art--cosas_large.jpg


Drago mi je da je tako i da si srecna...Ne zalim sto je dajem,samo zelim da mi se tako i uzvrati...Ne gubim nadu da i hoce....jednom...
 
Treba mi neko ko ce umeti da na meni zategne ove strune tako da svaka žica da najbolji zvuk...Žica R za romantiku,žica Lj za ljubav,žica S za strast...Treba mi neko ko će imati čarobne ruke,i iz tih žica izvući najlepse melodije,njegove i moje,naše...Treba mi neko ko će tom muzikom reći:*ONA JE MOJA I JA SAM NJEN

Njoj treba neko
a ja sam tako daleko
al ne toliko
da sam se odviko
da osetim iz dubine
dah njene blizine
 
miwka;bt116326:
Treba mi neko ko ce umeti da na meni zategne ove strune tako da svaka žica da najbolji zvuk...Žica R za romantiku,žica Lj za ljubav,žica S za strast...Treba mi neko ko će imati čarobne ruke,i iz tih žica izvući najlepse melodije,njegove i moje,naše...Treba mi neko ko će tom muzikom reći:*ONA JE MOJA I JA SAM NJEN

Njoj treba neko
a ja sam tako daleko
al ne toliko
da sam se odviko
da osetim iz dubine
dah njene blizine


Izmamio si mi osmeh...:heart::hvala:

 
Poslednja izmena:
Draga Dunja pokušavam da zamislim te ja
kako bi ti izgledala prijateljice
da ti se jednog dana ispune te želje sve
Na Krstarici bi sigurno izgledala lošije
ne bi bilo uzbudljivih postova
pesama i komentara
blog bi ti ostao bez žara i čara
a možda bi ti i ljubav ta
jednoga dana dosadila
jer tvoja je priroda boemska
i ne traži mir nego uzbudjenja
Možda bi na Krstaricu krišom dolazila
i opet ona stara Dunja bila;)
Ps
Dobro ti je ono rekla Željena ali pogledaj nju
kaže da je sad srećna
a kakav joj je sada blog
a seti se kakav je bio
kad patila je zbog onog :per:
 
123loncar;bt116338:
....hoćeš da kažeš da kad si srećna, treba ti neko dati kaže : tosu samo moje ruke , moje usne, moja voljenja ...


Jooj,Loncar...:)Ne vredi da to govori,ako njegovi postupci govore suprotno...A opet, i ne mora da kaze,ako se iz svakog njegovog gesta vidi ljubav...Ali lepo je i cuti,ponekad,zar ne?


 

Back
Top