NEPOPRAVLJIVA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

DUNJA W

NEPOPRAVLJIVA

Oceni ovaj blog
''Baš sam naivna,nepopravljiva,bez razloga romantična!I kad me prevare,u snove verujem!Nepopravljiva i kad me takne žar i sav mi razum istopi, stvarno ne treba mi neko kao ti... Ne znam kuda me vode godine, dal mi spremaju neke priče srećnije, tako TREBA MI NEKO SKROZ DRUGAČIJI da me podseti da ipak postoji na svetu još neko bar, moj savršen par...''

Kao da sam ja pisala ove stihove...

Treba mi neko ko ce umeti da na meni zategne ove strune tako da svaka žica da najbolji zvuk...Žica R za romantiku,žica Lj za ljubav,žica S za strast...Treba mi neko ko će imati čarobne ruke,i iz tih žica izvući najlepse melodije,njegove i moje,naše...Treba mi neko ko će tom muzikom reći:*ONA JE MOJA I JA SAM NJEN*

Pošalji "NEPOPRAVLJIVA" na Facebook Pošalji "NEPOPRAVLJIVA" na Google Pošalji "NEPOPRAVLJIVA" na My Yahoo! Pošalji "NEPOPRAVLJIVA" na Live Pošalji "NEPOPRAVLJIVA" na MySpace Pošalji "NEPOPRAVLJIVA" na Twitter Pošalji "NEPOPRAVLJIVA" na Digg Pošalji "NEPOPRAVLJIVA" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
  1. SibirskiTigar (avatar)
  2. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    Savrsenstva ne postoje,treba mi neko ko ce bti savrsen za mene iako je nesavrsen...
  3. gagili48 (avatar)
    Citat Original postavio DUNJA W
    Savrsenstva ne postoje,treba mi neko ko ce bti savrsen za mene iako je nesavrsen...
    Bas tako draga! Uz to...savrsenstvo je i dosadno...
  4. zeljena (avatar)

Nepopravljiva,neodoljiva,neumoljiva...jasna strasna,glasna...draga moja drugarice,ceka on tebe negde,ne brini....
    Ovih dana kao da svi traze nekoga...a kad se trazi ne moze se naci...ljubav dodje kada joj se uopste ne nadas....
  5. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio gagili48
    Bas tako draga! Uz to...savrsenstvo je i dosadno...

Bas tako...
  6. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio zeljena

Nepopravljiva,neodoljiva,neumoljiva...jasna strasna,glasna...draga moja drugarice,ceka on tebe negde,ne brini....
    Ovih dana kao da svi traze nekoga...a kad se trazi ne moze se naci...ljubav dodje kada joj se uopste ne nadas....

Svakog dana u meni se otkine po jedno parcence ove ljubavi koju uzalud dajem...I svakoga dana smiri se po jedan mali nemir i postajem sve jaca...Ne trazim vise nista,prepustila sam se zivotu...Ali to ne znaci da u sebi ne ceznem,ne zudim i ne pevam...Mozda je to trazenje,a mozda samo poziv da LJUBAV udje u moj zivot...
  7. LJILJA MMM (avatar)
    Svakog dana u meni se otkine po jedno parcence ove ljubavi koju uzalud dajem...I svakoga dana smiri se po jedan mali nemir i postajem sve jaca...Ne trazim vise nista,prepustila sam se zivotu...Ali to ne znaci da u sebi ne ceznem,ne zudim i ne pevam...Mozda je to trazenje,a mozda samo poziv da LJUBAV udje u moj zivot...
    odlično.....viš ovako....i kreneš dalje sa sve svojom čežnjom...i žudnjom....u potragu ili aktivno čekanje.....svejedno....ajde, možeš ti to kao i svaka jaka žena....

8. zeljena (avatar)
    Ja je nisam zvala,sama je dosla...i srecna sam...
    Nemoj zaliti sto je dajes,jednoga dana ce ti ona vratiti sve sto si davala i to duplo...

9. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    odlično.....viš ovako....i kreneš dalje sa sve svojom čežnjom...i žudnjom....u potragu ili aktivno čekanje.....svejedno....ajde, možeš ti to kao i svaka jaka žena....

''Храбри могу све,
    ако храбре знаш.
    Љубав може све,
    ако љубав даш.

...Љубав мења све,
    за цео живот наш,
    ако верујеш и чуваш,
    један сан.

Љубав која лечи,
    снага њене речи,
    још у нама буди глас.''

10. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio zeljena
    Ja je nisam zvala,sama je dosla...i srecna sam...
    Nemoj zaliti sto je dajes,jednoga dana ce ti ona vratiti sve sto si davala i to duplo...

Drago mi je da je tako i da si srecna...Ne zalim sto je dajem,samo zelim da mi se tako i uzvrati...Ne gubim nadu da i hoce....jednom...
  11. DUNJA W (avatar)
    ♥ AKO SE U VAMA NEKE LEPOTE TALASAJU I NEKE SVETLOSTI RADJAJU,ONDA JE SAVIM SVEJEDNO DA LI ZMURITE ILI NE ZMURITE,CUDA SE VEC DOGADJAJU! ♥ Mika Antic
  12. goksi65 (avatar)
    Svako od nas je cudo, samo po sebi. Da li je neko savrsen, ne. Moze biti savrsen samo kada nadje osobu sa kojom zajedno sacinjava celinu...
  13. gagili48 (avatar)
    ♥ AKO SE U VAMA NEKE LEPOTE TALASAJU I NEKE SVETLOSTI RADJAJU,ONDA JE SAVIM SVEJEDNO DA LI ZMURITE ILI NE ZMURITE,CUDA SE VEC DOGADJAJU! ♥ Mika Antic
    Voli najžešćom nežnošću, kao da živiš jedini put i nikada više.-Mika Antic

14. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio goksi65
    Svako od nas je cudo, samo po sebi. Da li je neko savrsen, ne. Moze biti savrsen samo kada nadje osobu sa kojom zajedno sacinjava celinu...

Bas tako,Goksi...To i trazim...
  15. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio gagili48
    Voli najžešćom nežnošću, kao da živiš jedini put i nikada više.-Mika Antic

Divni Mika,uvek je nalazio prave reci...
  16. DUNJA W (avatar)

Mozda jednoga dana...neko u meni prepozna nesto slicno...
  17. goksi65 (avatar)
    Bas tako,Goksi...To i trazim...
    Ne sumnjam u to da li ces naci. Znam da hoces i znam da zelis
  18. miwka (avatar)
    Treba mi neko ko ce umeti da na meni zategne ove strune tako da svaka žica da najbolji zvuk...Žica R za romantiku,žica Lj za ljubav,žica S za strast...Treba mi neko ko će imati čarobne ruke,i iz tih žica izvući najlepse melodije,njegove i moje,naše...Treba mi neko ko će tom muzikom reći:*ONA JE MOJA I JA SAM NJEN

Njoj treba neko
    a ja sam tako daleko
    al ne toliko
    da sam se odviko
    da osetim iz dubine
    dah njene blizine
  19. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio goksi65
    Ne sumnjam u to da li ces naci. Znam da hoces i znam da zelis

Hvala,Goksi...
  20. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio miwka
    Treba mi neko ko ce umeti da na meni zategne ove strune tako da svaka žica da najbolji zvuk...Žica R za romantiku,žica Lj za ljubav,žica S za strast...Treba mi neko ko će imati čarobne ruke,i iz tih žica izvući najlepse melodije,njegove i moje,naše...Treba mi neko ko će tom muzikom reći:*ONA JE MOJA I JA SAM NJEN

Njoj treba neko
    a ja sam tako daleko
    al ne toliko
    da sam se odviko
    da osetim iz dubine
    dah njene blizine

Izmamio si mi osmeh...

Ažurirano 11.11.2010. u 18:51, autor: DUNJA W
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja